CEPTETEB Nedir? Nasıl Başvuru Yapılır?

CEPTETEB Nedir? Nasıl Başvuru Yapılır?- TEB Bankası girişimi olan CEPTETEB şubesiz bankacılık girişimidir. CEPTETEB ile bütün işlemlerinizi İnternet üzeriden yapıp şubeye gitmeye gerek kalmadan işlemlerinizi internet şubesinden veya cep şubesinden yapabilme olanağı tanımaktadır.

CEPTETEB enpara.com, seninbankan.com iGaranti ve Yapıkredi Nuvo gibi şubesiz bankacılık girişimidir. Şubesiz bankacılığın en büyük farkı, hesap işletim ücreti alınmamakta ve işlemlerinizi şubelerden değil internet şubelerinden veya cep şubelerden yapılmaktadır. İşlemlerin internet bankacılığı üzerinden yapılması nedeniyle çok hızlı bir şekilde işlem yapabilir, hesabınızdan para gönderip, başkaları sizin hesabınıza para gönderebilir, dilediğiniz anda yeni hesaplar açabilir veya hesaplarınızı kapatabilirsiniz. CEPTETEB başvuru yapmak için tıklayınız Bu pencerede öncelikle T.C kimlik numaranızı ve telefon numaranızı yazarak başvuru yapabilirsiniz. Daha sonra ki adımlarda Kimlik doğrulaması yapıyorsunuz, Çalışma bilgilerinizi giriyorsunuz, adres ve mail adresinizi de belirttikten sonra başvurunuz alınıyor.

Başvuru yapıldıktan sonra kurye sizin belirlediğiniz adrese gerekli evrakları getirir, sözleşmeyi size imzalatarak hesap bilgilerinizi verir. CEPTETEB başvurusu yaklaşık olarak 2 dakikada yapabilir, kuryenin size gelmesi ve hesabınızın tam olarak aktif edilmesi ise yaklaşık olarak 1 hafta içerisinde tamamlanmaktadır.

CEPTETEB ile TEB bankası hesapları arasında yaptığınız para transferleri yani havale işlemleri ücretsizdir. CEPTETEB banka kartınız ile TEB bankası bankamatik şubelerinden ücretsiz bir şekilde para çekebilirsiniz. Ayrıca CEPTETEB internet şubesi ile E-Devlet sistemine giriş yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, başvurunuzu yine internet şubesinden veya cep şubeden yapabilirsiniz. İnternet üzerinden en fazla 15 Bin tl kredi alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*