Odeabank internet şubesi şifresi nasıl alınır?

Odeabank internet şubesi şifresi nasıl alınır – Odeabank müşterisi iseniz internet şubesi (Bankacılığı) şifresi alarak bankacılık işlemlerinizi bir kaç saniyede istediğiniz yerden yapabilirsiniz. Odeabank müşterilerinin şubeye gitmeden mobil şubeden veya internet bankacılığından bütün işlemleri bir kaç dakika içerisinde yapma olanağı tanımaktadır.

İnternet şubesi size göre dizayn edilmiş, hesap hareketlerinizi, hesap özetinizi, kredi kartı bilgilerinizi görebilir, yeni hesaplar açabilir,  hesabınzdan başka kişilere eft veya havale yapma imkanı tanımaktadır. Odebank internet şubesi diğer bankaların aksine dokunmatik bilgisayarlar içindne şubesini dizayn etmiş, yani tabletten ve telefondan dokunmatikle işlem yapıldığını zaten biliyorsunuz.Fakat odeabank dokunmatik bilgisayarlar için şubeyi düzenlemiş, eğer bir dokunmatik bilgisayarınız var internet şubesinde klavye ve fareye dokunmadan işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Odeabank İnternet Şubesi şifresi alma

Odeabank internet şubesi şifresi çok kolay olmakta, şubeye gitmeye gerek kalmadan yen şifrenizi karttan alabilirsiniz. Öncelikle odeabank internet şubesi butonuna tıklayınız. Bankaların hepsi interne şubesi girişi sağ üst köşede bulunmaktadır. İnternet şubesine tıklayınız, yeni sekmede sizden kullanıcı adı ve şifre istemektedir. Giriş butonunun hemen altında kayıt ol/hatırlat bölümü yer almaktadır. Bu bölüme tıklayınız hemen karşınıza kart bilgileri isteyen bir forum çıkmaktadır. Bu forumda 16 hanelik kart numaranızı girin, kart şifrenizi ve doğum tarihinizi girip devam deyin.

İkinci adımda sizden şifrenizi belirlemenizi istenecektir. Şifrenizi girin ve kullanıcı adınızı öğrendiğinizden sonra kolaylıkla internet şubesini kullanabilirsiniz. Odeabank internet bankacılığına giriş gerek internet sitesinde eğer telefonda girmek istiyorsanız telefonunuzdan uygulama marketinden Odeabank cep şubeyi indirmeniz ve internet bankacılığında belirlediğiniz şifre ile cep şubeye girerek bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Odeabank internet şubesinden yaşadığınız herhangi bir program olması halinde 444 8 444 numaralı iletişim merkezini arayarak müşteri temsilcisine bildirebilirsiniz. Odeabank havale, hesap açma kapatma, fatura sgk ödemelerini 7 gün 24 saat yapabilirsiniz. Fakat eft yapmak istiyorsanız bunu Odeabank EFT saatleri içerisinden yapmanız veya eft saatlerine zamanlamanız gerekmektedir.

kaynak:

1-tr.wikipedia.org

2-Odeabank

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*