QNB Finansbank Bayram Kredisi

Her bayram gibi bu bayramda da ihtiyaç çok . Bu bayram  da ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli nakit paranız yoksa bankalar yardımınıza koşacaktır ve nakit desteğinizi karşılayacaktır. Birçok bankanın kurban bayramı için hazırlamış olduğu özel bayram kredi ürünleri ile sizlere özel düşük faiz oranlarından yararlanarak kredinizi dilediğiniz gibi çekebilir ve kredinizi küçük vadelere yayarak geri ödemesini yapabilirsiniz.

Kredi veren bankaların kredi ürünleri için sundukları kredi faiz oranları hep farklılık göstermektedir. Çekmeyi dilediğiniz vade ve tutara göre size en uygun faiz oranını bulmak için bankaların internet sitelerinden dilerseniz kredi hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Yapılan hesaplama sonucunda bu kredi bana uygun diyorsanız hangi bankanın size sunduğu olanakları beğendiyseniz bankaların şubelerini ziyaret ederek kredi için başvuruda bulunabilir onaylanması durumunda bu krediden yararlanabilirsiniz.

QNB Finansbank Bayram Kredisi

QNB Finansbank yıllar sürecince her bayram müşterilerinin yanında olmuş ve kendini müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya adamış bir bankadır. Her yılda olduğu gibi bu yılda bayram sevincini müşterileriyle ortak yaşamanın sevincini yaşıyor QNB Finansbank. Her sene yeni bir sürpriz barındıran QNB Finansbank bayram kredisinde bu seneyi de çeşitli avantajlar beklemektedir. Bayram kredisini QNB Finansbank’tan almanız durumunda ödemelerinizde 3 ay erteleme yapabilir , böylelikle oluşacak bir nakit sıkıntısınız engelleyerek kredi alma şansını yakalayabilirsiniz. Ayrıyeten QNB Finansbank kredi notunuzun düşük veya yüksek olmasına göre faiz oranlarında uygun koşullar oluşturmaktadır. Buda çekmek istediğiniz bayram kredisinde rahatlık yaşamanıza sebep olmaktadır.

QNB Finansbank Bayram Kredisinin Avantajları

  • QNB Finansbank’ın kredi notunuza göre faiz oranlarında kolaylık sağladığını söylemiştik. Bu kapsamda %1,63’ten başlayan faiz oranları , bulunan kredi puanınız durumunda %1,58 , %1,45 , %1,35 ve %1,20 gibi bir faiz oranı sunmaktadır. Kredi notunuzla zıt giden faiz oranı kapsamında kredi notunuzun yüksekliği faiz oranının düşmesine sebep olacaktır.
  • Ödeme kolaylığı açısından dilerseniz şimdi dilerseniz 3 ay erteleyerek ödemenizi kredinizi aldıktan 3 ay sonra yapmaya başlayabilirsiniz.
  • QNB Finansbank’tan dilemeniz halinde “Hayat Sigortası” ile kredi ödemelerinizi güvenli bir konuma alabilirsiniz.
  • Eğer ki QNB Finansbank müşterisi iseniz sağlanan kolaylıklar kapsamında internet şubeleri veyahut mobil şubelerden müracaat edebilir ve kredinizin şahsı hesabınıza yatırılmasını sağlayabilirsiniz.

QNB Finansbank Bayram Kredisine Nasıl Başvuru Yapabilirim ?

QNB Finansbank başvuru konusunda da önemli kolaylıklar sağlamaktadır. Başvuru için T.C. kimlik numaranızı yazarak 5030’a göndermeniz halinde başvurunuzu hemen yapabilir ve talep sonucunuzu hemen görebilirsiniz. Alternatifinize bağlı olaraktan QNB Finansbank şubelerine de giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

QNB Finansbank Bayrak Kredisi Başvurusu İçin Gereken Bilgiler

  • Nüfus Cüzdanınız
  • İkametgah Belgeniz veyahut son 3 ay içerisinde size ait elektrik , doğalgaz veya telefon faturanız.
  • Gelir Belgeniz olması durumunda sizde QNB Finansbank bayram kredisi için başvuruda bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*