Haziran 2017 Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Haziran 2017 Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Haziran 2017 Evde Bakım Maaşı Yatan İller listesi sayesinde maaş yatan illeri ve ne kadar yattığını güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz. Haziran 2017 evde bakım maaşı bu aydan sonra temmuz 2017 bakım maaşı zamlı olarak yatacaktır. Sizde ilinizde yatan maaşlar için haber vermek istiyorsanız yazımızın altında yer alan yorum bölümünden haber verebilirsiniz.

Evde Bakım Maaşı Haziran 2017 Tarihinde Ne Kadar Yatacak?

Bilindiği üzere 01.01.2017-30.06.2017 tarihleri arasında evde bakım maaşı 960,58 Tl olarak belirlenmiştir. Bakım maaşları önümüzdeki aylarda zamlı olarak yatması bekleniyor.

Evde Bakım Maaşı Haziran 2017 Ne Zaman Yatacak?

Evde bakım maaşı alan kişilerin ayın ilk günlerinde sorduğu en çok sorulardan birisi olan bu sorunun cevabına gelecek olursak ,  geçmiş aylara bakarsak evde bakım maaşları ayın ikinci haftası yatmaya başlıyor ve 12 ile 18 Haziran 2017 tarihinde başlayıp biteceği  belirtiliyor.

Bakım Maaşı Yattı Mı ? Nereden Öğrenebilirim ?

Haziran 2017 evde bakım maaşı yatan iller listesi sayfamızda güncel olarak paylaşılacaktır. Güncel listesimizi  sürekli takip etme imkanınız yok ise Ziraat Bankası internet bankacığı kullanıyor iseniz , bu şekilde maaşınızın yatıp yatmadığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca sms ile öğrenebilirsiniz. BAKIYE yazıp 4747’ye mesaj göndererek bu yöntemi kullanarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Haziran  2017 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Tokat,Kırşehir,Amasya,Samsun,Antalya,Giresun,Aksaray,Kahramanmaraş,Malatya,Uşak,Kırklareli,Bolu,Sakarya,Bilecik,Afyonkarahisar,Ankara,İzmir,Konya,Denizli,Balıkesir,Zonguldak,Mersin,Diyarbakır,Muğla,İstanbul,Bursa,Tekirdağ,Kocaeli,Manisa,Sivas,Hatay,Bartın,Şanlıurfa

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*