Halkbank İhtiyaç Kredisi 2017

2016 yılının bitimine az kala her banka yeni yıl ile alakalı bir çok kampanya düzenleyerek adını duyurmakta. Bu kampanyalardan en dikkat çekici olanlardan bir tanesi de Halkbank İhtiyaç Kredisi 2017 kredi kampanyası. Dost hesap ile 2016 yılına damga vuran banka, radyo ve tv aracılığı ile yapmış olduğu reklamlar ile 2017 yılı için de kampanyasını duyurmakta. Bu kredi ile, krediniz onaylandığı takdirde ödemelerinizi 2017 yılında ödemeye başlayabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacı olan kişiler veya kurumlar, bu kredi paketinden faydalanarak ödemelerine en az 1 ay sonra başlayabilir ve böylece 2017 yılına daha sıkıntısız girebilirler. Yazımız içeriğinde Halkbank Kredisi Başvuru ve detaylarını bulabilirsiniz.

Halkbank İhtiyaç Kredisi 2017 Başvuru

Gündemde bir çok banka ihtiyaç kredisi kampanyaları ile rekabet etmekte ve müşteri portföyü edinmeye çalışmaktadır. Her kredinin kendine has özellikleri ön plana çıkmakta bazı bankaların vermiş olduğu kredi de faiz oranları daha düşük iken bazı bankalarda başvurular daha kolay olmakta, ödemeler daha esnek planlanmakta. Halkbank ihtiyaç kredisinde slogan; uygun faizli kredinizi şimdi kullanın ödemelerine 2017’de başlayın. Halkbank ihtiyaç kredisi için başvurular internet, şube veya sms aracılığı ile yapılmakta.

İnternetten başvuru için bankanın resmi web sitesinden veya eğer Halkbank müşterisi iseniz internet veya mobil bankacılık üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank Kredi 2017 SMS Başvurusu

Br diğer kredi başvurusu yapmanız için kolay yol ise cep telefonunuzdan SMS göndermek. Bunun için “KREDI” yazarak boşluk bırakıp “TC NO” “GELIR DURUMU” “İSTENEN KREDİ TUTARI” yine aralarında boşluk olacak şekilde eklenerek 3452 numarasına mesaj atmanız gerekmekte. Halkbank İhtiyaç Kredisi 2017 için başvurunuz anında değerlendirilerek sonuç yine sms kanalı ile size iletilecektir.

Halkbank Kredi Başvurusu İçin Şartlar

Her banka da kredi bavurusu esnasında esas alınan belgeler bu kredi türü için de geçerli. Düzenli bir gelir sahibi olduğunuzu belgeleyen maaş bordosu, adres bilgisi içeren fatura ve kimlik belgeniz. Ayrıca kredi notunuz ve finans siciliniz de kredi talebinizde önemli bir rol oynayacaktır.

Halkbank Kredi 2017 Faiz ve Ödeme Planı

halkbank-kredi-2017-ornek-odeme

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*