Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyaları 2017

Hayatımıza giren cep telefonları, internet, özel tv seçenekleri yanı sıra elektrik, su, doğalgaz gibi zorunlu giderlerin de eklenmesi ile fatura takibi tam bir çileye dönüşüyor. Üstelik bir işyeri sahibi iseniz işler daha da zorlaşır hal alıyor. Gününde fatura ödemeleri kredi notu açısından da önemli olduğu için takibini çok iyi yamak gerekir. Bu nedenle bankaların otomatik ödeme talimatı seçeneği cazip seçeneklerden biri. Vereceğiniz  bir hesap yada kredi kartına tanımlı fatura talimatları hayatınızı oldukça kolaylaştıracaktır. Özellikle ödemelerini düzenli yapmak isteyen ve gecikmeye düşmesini istemeyen tüketiciler için çok güzel bir uygulama. Şimdi bir çok banka kampanyaları ile de bu uygulamayı daha da cazip kılıyor. Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyaları 2017  yılında da bir çok banka tarafından açıklanmaya devam ediyor.

Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl Verilir ?

Faturalarınız için otomatik ödeme talimatlarınızı kolaylıkla yapmanın yolu internet bankacılığından geçiyor. Kullanmış olduğunuz bankanın internet şubesi menüsünden faturalar bölümüne giderek “yeni fatura tanımla” seçeneğinden her türlü fatura ödemeleriniz için ister hesabınızı göstererek ister kredi kartından çek emri vererek talimatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için ilgili faturanın abone numarasını girmeniz yeterli. Fatura tarihinde hesabınızdan fatura ödenmesini seçerseniz hesabınızda yeterli para bulundurmaya dikkat edin. Eğer kredi kartı seçeneğini seçmişseniz limit bilgisini kontrol etmenizde de fayda var. Ayrıca, isterseniz hesabınızı öncelik gösterebilir, hesapta ki paranızın yetersiz kalması durumunda karttan çekilmesini de talep edebilirsiniz. Bu sayede fatura ödemeleriniz asla gecikmeye girmez.

Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyaları 2017 Bankalar

  • AKBANK : Axess kredi kartından vereceğiniz otomatik ödeme talimatları için; 1 yeni fatura talimatına 15 TL , 3 yeni fatura talimatı için 50 TL ve 6 veya daha fazla talimatlarınız için 100 TL chip para hediye. FATURAAC yazıp 4566 mesaj gönderebilirsiniz.
  • GARANTİ BANKASI : Bonus kart ile her yeni otomatik fatura talimatına 10 TL toplamda 50 TL bonus hediye.
  • TEB BANKASI : 2 yeni otomatik ödeme talimatı veren müşterilerine 25 TL hediye veren TEB ayrıca 3 yeni fatura talimatına da 50 TL hediye ediyor.
  • YAPI KREDİ BANKASI : Her yeni fatura talimatı için 10 TL worlpuan hediye eden banka da sınır 50 TL.
  • DENİZBANK : 2 adet yeni otomatik ödeme talimatına 1000 TL faizsiz kredi imkanı Denizbank’dan.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*