OdeaBank Oksijen Hesap Faiz Oranları

OdeaBanktan %13 faizli mevduat ürünü. OdeaBank oksijen hesap nedir ? OdeaBank oksijen hesap nasıl açılır ? Odeabank oksijen hesabı avantajları nelerdir ? OdeaBank oksijen hesap faiz oranları nelerdir ?

Oksijen hesap, Odeabank tarafından vadesiz birikim hesaplarınızı tek yerde toplayan Odeabankın mevduat ürünüdür. Oksijen hesabı standart birikim hesabından ayıran özelliklerin başında, acil nakit ihtiyacınız olduğunda paranızın bir kısmını çekseniz bile faiz kaybına uğramaması geliyor. Odeabank oksijen hesap ile standart faiz oranlarından daha yüksek getiri ile paranızı çoğaltabilirsiniz. Vadesiz hesabınızın gün sonu bakiyesini min. 2.000 TL olacak şekilde belirleyin, bu belirlediğiniz tutar üzerinde ki birikimleriniz otomatik olarak oksijen hesaba aktarılsın ve %2 daha fazla getiri getirsin. Ayrıca belirlediğiniz bu vadesiz kullanım tutarından 7/24 para çekip yatırabilirsiniz. Dilerseniz belirlediğiniz bu vadesiz hesap tutarından faturalarınıza otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızın gecikmesini de önleyebilirsiniz.

Oksijen Hesap Ne Kazandırır ?

Odeabank Oksijen Hesap mevduat ürünü ile günlük %13 ve her zaman &2 fazla faiz getirisi sağlarsınız. Bu mevduat ürünü ile standart faiz oranlarından daha fazla getiri sağlayabilirsiniz.

Minimum 2.000 TL olacak şekilde vadesiz hesabınızda para bırakabilir kalanını gecelik faiz ile değerlenmesini sağlayabilirsiniz. Gün sonunda vadesiz hesabınızdan aktarılan birikimleriniz gecelik faiz ile değerlendirilir ve günlük olarak getiriler vadesiz hesabınıza aktarılır.

Odeabank oksijen hesap sadece TL para birimi birikimleriniz için geçerlidir.

Oksijen Hesap Hangi İşlemleri Yapmamı Sağlar ?

Oksijen hesap ile diğer vadesiz hesaplarınızda olduğu gibi tüm işlemleri gerçekleştirmeniz mümkün. İşlem saatleri dahilinde bakiyenizin tümünü kullanarak, işlem saatleri haricinde ve tatil günlerinde ise kalmasını istediğiniz min. Tutar üzerinden para çekebilir, para yatırabilirsiniz. Ayrıca, bu hesaptan havale ve eft işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Fatura ödeme, kredi ödemesi ve kredi kartı borcu ödemeleri talimatlarınızı kolaylıkla oksijen hesaptan oluşturabilirsiniz.

Odeabank Oksijen Hesabın Avantajları Nelerdir ?

  • Standart gecelik faiz oranlarından daha yüksek oranlarla yatırım yaparsınız
  • 7 gün 24 saat vadesiz hesabınızda belirlediğiniz tutardan para çekme veya para yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Otomatik fatura ödeme talimatı verebilir fatura takibinden kurtulabilirsiniz.
  • Düzenli ödeme talimatlarınızı kolaylıkla verebilirsiniz.
  • Her ay Odeabank banka kartınızla 2.000 TL ve üzeri işlem yapmanız halinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz sinema bileti kazanabilirsiniz.
  • 2 arkadaşınızı Oksijen hesap ile tanıştırabilir ve bu sayede 2 yıl süre ile hesap işletim ücreti, eft ücreti ve başka atm’lerden para çekimde ücret ödemezsiniz.

 

Oksijen Hesap Faiz Oranları Nelerdir ?

Toplam Hesap Bakiyesi Senelik Brüt Faiz Oranı
2.000 – 50.000 TL arası %13,00 En az +%2 fazla faiz oranı
50.001 – 100.000 TL arası %12,00
100.001 – 250.000 TL arası %10,00
250.001 – 500.000 TL arası %9,00
500.001 TL ve üzeri %0,25

 

Odeabank Oksijen Hesap Nasıl Açılır ?

  • Odeabank internet bankacılığı, mobil bankacılık üzerinden veya 444 84 44 çağrı merkezinden 6*3 tuşları ile başvuruda bulunabilirsiniz
  • OKSIJEN yazıp bir boşluk bırakarak Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı ile beraber 8444’e sms gönderebilirsiniz.
  • Size en yakın Odeabank şubesine giderek başvurabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*