Odeabank EFT Saatleri 2017

Odeabank EFT Saatleri 2017-Odebank müşterileri EFT işlemlerini EFT saatleri içinde yaptığı takdirde EFT karşıya hemen gidebilir, EFT saatleri dışında yapılan işlemler bir sonraki iş gününe bırakılır. Bu yüzden bankalarda yapacağınız işlemlerde işlem saatleri içerisinde yapmalısınız, Havaleleri 7/24 yapabilirsiniz ancak EFT’de belli bir saat vardır. bu saat içerisinden yapmanız gerekmektedir.

EFT saatleri bankalar tarafından belirlenmekte, bankların sistem açıp kapatmasıyla belirlenen bir saattir. Bankalr genellikel 16:30 gibi EFT işlemlerini kapatarak gün içinde ki bütün hesapları kapatmaları gerekiyor ancak bazı bankalar müşterileri düşünerek bu saati uzatmaktadırlar. Odeabank EFT Saatleri 2016 yılında müşterilerinin menfaatine göre ayarlarmış ve EFT saatlari sabah 09.00 ile akşam 17.00 arasından yapılmaktadır. Bu saatler arasında yaptığınız EFT işlemleri 5 dakika içerisinde karşı hesaba geçer.

Odeabank EFT Ücretleri 2017

Odeabank EFT saatleri 2017 ile ücretlerde belirlenmiş yapacağınız EFT işlemlerinde belli bir ücret alınmaktadır. Hizmet bedeli olarak alınan ücrette şubeden,intenetten, mobilde veya ATM’den eft yapabilirsiniz, Burada en pahalı olan şubeden işlemlerdir. Siz siz olun çok mecburi olmadıkça şubedelerden havale veya EFT yaptırmayın. Şubeden yapılan EFTlerde en düşük 35 tl en yüksek 500 tl’ye kadar masraf alınabilir, bu masraf  göndereceğiniz tutara göre belirleniyor. İnternetten veya mobil şubeden yapılan EFT ücretleri 4 TL olarak belirlenmiştir.

Odeabank EFT Sorgulama

EFT işleminizi EFT saatleri içerisinden yaptınız veya tam emin değilsiniz, ya tam kapandığından yada kapanmadan önce hesabınızdan para eksildi ancak EFT karşı kişiye ulaşmamış sorgulama yapmanız gerekmektedir. Öncelikle hatırlatmamız gerekli ki EFT 5-10 dk arasından karşı hesaba ulaşır, siz bu süreyi beklediğiniz halde karşı hesaba düşmemişse Odeabank müşteri hizmetleri 444 8 444 numaralı telefonu arayarak sorgulama işlemini müşteri temsilcisinden işlemler menüsünden bağlanarak sorgulama işleminizi yapabilirsinz.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Odeabank internet şubesi şifresi nasıl alınır? - Banka Kredi Notu

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*