Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru sonucunu öğrenme 2016

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru sonucunu öğrenme 2016-Garanti bankasına yaptığını kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek için öncelikle başvuru yaptığınız şubeden sorgulama yapabileceğiniz gibi Garanti Bankası müşteri hizmetlerini 444 0 333 numaradan arayarak kredi kartları menüsünden müşteri hizmetlerine bağlanarak kredi kartı başvurusu sonucunu öğrenebilirsiniz.

Garanti bankası tarafından verilen Bonus kredi kartı ile tüketiciler alışverişlerini üye iş yerlerinden taksitle alışveriş yaparak ve puan kazanarak avantajlı kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. Bonus kredi kartı avantajlarından yararlanamız için öncelikle bir kredi kartına ihtiyacınız var, Garanti Bankasına veya internet üzerinden başvuru yaparak kredi kartı alabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu yapıldıktan sonra başvuru sonucu beklenmeye başlanır, Kredi kartınızın onaylanması için öncelikle kredi notunuzun yüksek olması gerektiği altını çizerek ifade etmek isteriz. kredi notu sadece kredi başvurularında değil bütün bankacılık finansal başvurularınız da dikkate alınan bir kriterdir.  Kredi notunuzu findeks üzerinden veya banka üzerinden sorgulayıp kredi notunuz yüksekse endişe etmenize gerek yoktur. Kredi kartınız her halükarda onaylanır, fakat limitinin yüksek olmasını istiyorsanız bir gelir belgesi vermelisiniz. Ayırca banka sizin kredi limitinize göre bir limit verebilir.

Eğer kredi notunuz düşükse banka sizden gelir belgesi ve maaş yazısı talebinde bulunabilir. bütün evrakları teslim ettiğinizden sonra yapmanız gereken tek şey beklemek, Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru sonucunu öğrenme 2016 için müşteri hizmetlerini arıyarabilirsiniz. Alo garanti 444 0 333 telefon hattında kredi kartı menüsünden müşteri temsilcine bağlanarak sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*