Nasıl Kredi Alırım?

Kredi başvurusunda bulunmak için bankaların çeşitli kanallarından faydalanmanız mümkün. İnternet siteleri üzerinden başvuru formu doldurarak kredi başvurusunda bulana bileceğiniz gibi şahsen banka şubesine giderek de kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca günümüzde oldukça popüler olan sms ile kredi başvurusu, cep şubesi mobil bankacılık üzerinden kredi başvurusu veya internet bankacılığı ile kredi başvurusu da oldukça yaygındır. Nasıl Kredi Alırım? Önerimiz, gelir durumunuzu ve kullanmak istediğiniz kredi türünü belirleyerek gerekli evraklar ile birlikte banka şubesini kullanmanız.

Kredi Almak İstiyorum

Bahsetmiş olduğumuz kredi kanallarından en yaygın ve kolay olanı internet aracılığı ile yapılan kredi başvurulanıdır.

Bunun için yapmanız gereken kredi başvurusu yapmak istediğiniz bankanın ilgili resmi web sitesi üzerinden kredi başvuru formunu doldurmak.  Formda belirtmiş olduğunuz bilgilerin gerçekliği çok önemlidir. Kredi başvurunuz onaylandığı takdirde sizden gelir durumunuzu gösteren bir belge, kimlik ve adres bilgisi teyidi sağlayacak belge istenecektir. Form üzerinde belirttiğiniz cep telefonu numarasını tekrar kontrol ederek başvurunuzu oluşturabilir ve cevabını en kısa sürede alabilirsiniz.

SMS ile Kredi Başvurusu

Bankacılık sektöründe yaşanan rekabet ve ilerleyen teknoloji sayesinde artık her şeyde olduğu gibi kredi başvurusunda da kolaylıklar bulunmakta. Bunun başlıca örneği ise sms ile kredi başvurusu. Sadece telefonunuzun tuşlarını kullanarak kolaylıkla kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir ve aynı anda cevabını alabilirsiniz. Hemen her bankanın sms ile kredi başvuru hizmeti bulunmakta olup numaraları ve sms de belirtilmesi gereken bilgiler farklılık göstermektedir. Genellikle istediğiniz kredi tutarı vade ve gelir belgesi girilerek kimlik numarası ile birlikte başvuru sağlanır ve alınan ön onay olumlu sonuçlanırsa, gereken evraklar ile birlikte şubeden kredinizi kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*