Mobil Kredi veren Bankalar

Mobil Kredi veren Bankalar -Kredi notu argümanın ve teknolojinin gelişmesi ile artık bankalardan kredi almak çok kolay, Kredi notunuz anlık ve online olarak hesaplanma imkanı ile bankalar daha hızlı hizmet için mobil kredi hizmetini hayatımıza soktu, Keyfi bir şey değil aslında pazarlama alanın olmazsa olmazlardan oldu mobil bankacılık ve mobil kredi.

Bu yazımızda mobil kredi veren bankaları ele alacağız. Öncelikle mobil kredi nedir onu açıklayalım, Mobil kredi bankaların internet bankacılığından mobil uygulama ile giriş yaptıktan sonra özellikle acil ihtiyaçlarınız için hazırlanmış özel bir kredi türüdür. Mobil kredi mobil uygulamanız da her daim hazır olup kredi miktarınızı genellikle uygulamanızda herdaim hazır bulunuyor.

Mobil kredi en fazla 15 bin TL ile sınırlı olup bazı bankalar bu limiti 30.000  TL çıkarmıştır. Bu kredilerin anababası şüphesiz ki şubesiz bankacılık olan enpara, cepteteb, iGaranti, Yapı Kredi nuvo gibi şubesiz olarak işlem yapan bankalar açılışı yapmış daha sonrasında yine şubesiz bankacılık gibi işlem yapma olanağı veren Akbank Direkt, Yapı kredi, Denizbank, İşbankası, Odeabank ve ingbank gibi bankalarda mobil kredi vermektedir.

Kredi başvurusu için o bankada hesabınızın olması veya hesap açtırmanız gerekmektedir. Eğer müşteri iseniz mobil bankacılık uygulamasını girerek kredi şimdi, nakit hazır kredi ve mobil kredi gibi hizmetler adı altında yer alan kredilerden başvuru yapmanız durumunda eğer kredi notunuz yeterli ise bankalar hemen onay veriyor ve şubeye gitmeye gerek kalmadan kredinizi anında kullanabilirsiniz. Akbank ve diğer bankaların uygulamalarından kredi miktarı en fazla 15.000 TL olarak sınırlanmış daha fazla kredi çekmek istiyorsanız şubeye gitmeniz gerekmektedir. Şubesiz bankacılık alanında hizmet veren bankalarda ise bu limiti 30.000 TL bulmaktadır. Bu kredi başvurularında hiç bir şekilde belge istenmemekte, kredinizin onaylanması için kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Eğer kredi notu yüksekse krediniz onaylanır, şubesiz bankacılık hizmeti veren bankalar başvuru dilekçesi gibi evrakları mail ile sizden talep edebilirler.

Eğer kredi notu düşükse bankalar kredi başvurunuzun onaylanmayacağını belirtmek isteriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*