Kredi Notu Öğrenme

Banka kredi notunuzu farklı yollardan öğrenebilirsiniz ancak kredi notu her ay güncellendiği için sürekli öğrenme ve sürekli sorgulama metotları bulunmaktadır. Öncelikle banka kredi notunu dilediğiniz bankalara bireysel başvuru yaparak öğrenebilirsiniz. Mobil telefon ve internet bankacılığından öğrenemeyeceğiz banka kredi notu için mutlaka bir banka şubesine bizzat başvuru yapmalısınız.

Kredi Notu Öğrenme, Banka kredi notu öğrenmenin bir diğer yolu merkez bankasına başvurudur. Bu fax yâda dilekçe yolu ile mümkün olup başvurunuzdan en geç 15 gün sonra merkez bankası size dönüş yapacak ve banka kredi notunuzu bildirecektir.

Banka kredi notunu öğrenmenin en basit kolay ve hızlı yöntemi ise Findeks ile mümkündür. İnternet üzerinden bireysel başvuru yapacağınız Findeks 9 bankanın ortak bilgi havuzu olup kredi kayıt bürosu tarafından kurulan bir sistemdir. İle öğrenme istersin kan Findeks kredi notu öğrenme yönteminde sonraki her öğrenme ve güncelleme 7,5 TL olarak ücretlendirilmektedir.

7 / 24 aktif olan sistemde banka kredi notunu öğreneceğiniz Findeks, 30 saniyede kredi notunuzu güncelleyin hesaplayıp size sunacaktır. Bu sonuçlar hem mail olarak hem de kısa mesaj olarak tarafınıza gönderilmektedir.

Kredi Notunu Öğrenme
Kredi Notu Öğrenme, Banka kredi notu öğrenmenin bir diğer yolu merkez bankasına başvurudur. Bu fax yâda dilekçe yolu ile mümkün olup başvurunuzdan en geç 15 gün sonra merkez bankası size dönüş yapacak ve banka kredi notunuzu bildirecektir.

Sadece bilgisayar üzerinden değil akıllı Cihazlardan da mobil uygulamayı indirip Findeks ile banka kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Mobil uygulamayı akılı telefonunuza indirmek ücretsiz olup indirme sonrası kredi notu güncellenmesi yine 7,5 TL olarak ücretlendirilmiştir.

Kredi Notunuzu sorguladınız ve kredi notunuz düşükse nasıl artıracağınızı öğrenmek istiyorsanız kredi notu nasıl yükseltilir kategorisine bakabilirsiniz….

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*