En uygun kredi Nedir?

En uygun krediyi çekmek için öncelikle kredi notunuz yüksek olmalıdır. Yüksek kredi notu olan bireyler için banallar daha düşük kredi faiz oranı uygulamakta ve vade süresini uzun tutmaktadır. Banka kredi notu yüksek ise özellikle bankalar ile pazarlık yapmalısınız. Oranların 1 – 2 puan altına düşürme adına yapacağınız pazarlık sayesinde ciddi fark ödemelerden kurtulabilirsiniz. Pazarlık yapma adına istikrarlı müşteri olmak, bankacılık işlem hacminin fazla olması birer etken olarak göze çarpmaktadır.

En uygun kredi Nedir?, En uygun kredi çekme metotlarından birisi de dönemsel veya mevsimsel kampanyaları gözlemlemektir. Örneğin bayram kredileri, taşıt kredileri, yaz tatili kredileri, eğitim kredileri gibi dönemsel ihtiyaca binaen sunulan kredilerde pazarlık kampanya ve ödeme konusunda ki esneklik birer uygun kredi çekme metodu olarak düşünülebilir.

en uygun kredi

En uygun kredi çekme adına maaş aldığınız kredi kartını kullandığınız veya daha önce bankacılık işlemi yaptığınız bankalardan kredi çekebilir, onlarla düzenli ve sadık müşteri kapsamında indirimler talep edebilir ödeme konusunda esneklikler sağlayabilirsiniz.

Finans bank, şeker bank, Akbank Halkbank vakıf bankası veya ING Bank fark etmeksizin en uygun kredi çekme imkânı tamamı ile banka ve müşterilerin doğru zamanda doğru metodu kullanması ile mümkündür. Her banka müşteri kazanmak, parayı kullandırmak ve işlem hacmini geniş tutmak ister, bu bilinçle elinizin kuvvetli olduğunu düşünmeli, kesinlikle pazarlık yanında dosya masrafı gibi ekstra giderleri üstlenmeden kredilerinizi çekmelisiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*