Banka Kredi Notu

Kredi Notu Sorgulama Ücreti 2017

Yaz mevsiminin kendini hissettirdiği bu günlerde bankalar da çeşitli kredi kampanyaları ile adlarından söz ettirmekteler. Özellikle yorucu bir iş temposu ardından kredi çekip tatil yapmayı hayal edenler, köyde evi olup kredi çekerek ev tadilatı işine girmek isteyenler, arabasını yenilemek isteyenler veya evlilik kredisi kullanarak bu yaz bir aile kurmak isteyenler için bu kampanyalar önem arz etmekte. Kredi çekmek artık eskisi kadar kolay değil maalesef. Özellikle kredi notu kavramından haberi olmayan, düzensiz ödemeler ile kredi notunu düşürmüş çok insan var. Kredi çekme adımında öğrenilen bu kavram aslında 2012 yılından bu yana hayatımızda. Şimdi bu ve farklı sebeplerden kredi çekmek isteyenler için Kredi Notu Sorgulama Ücreti 2017 yılında ne kadar merak edilen konulardan oldu. Sadece kredi değil, kredi kartı edinmek isterseniz de bankalar kredi notunu dikkate alarak işlem yapmaktalar. Belli bir ücret karşılığı kredi notu sorgulama yaparak KBB kredi notunuzu ve risk raporunuzu elde edebilir, kredi başvurularınız öncesi bilinçli şekilde kredi limitlerinizi ve vadelerinizi belirleyebilirsiniz.

Kredi Notu Sorgulama Ne Kadar?

KBB kredi notunuzu öğrenebileceğiniz tek platform var; Findeks. Tabi SMS ile ve internet bankacılığı ile de kredi notunuzu öğrenmeniz mümkün. Bu platformlar da yine Findeks alt yapısı ile sunulmakta ve ücret dahilinde yapılmaktadır. Kredi Notu Sorgulama Ücreti 2017 yılında KDV dahil 8,85 TL’dir. Kredi notunuzu sorgulamanız için yapmanız gereken ise, Findeks internet sitesinden yeni üyelik oluşturmanız ve sorgulama adımına gitmeniz.

Kredi Notu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ayrıca çok sık kredi notuna bakan kullanıcılar için Findeks paketleri de oluşturulmuştur. Bu paketlerden alarak daha az ödeme şansına ve her zaman kredi notunuzu güncel tutma imkanına kavuşabilirsiniz. Bireysel paketler 5,71 TL ile 14,07 TL arasında değişiyor. Ticari paketler de mevcut ve fiyatları 74,34 TL’den başlıyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ