800 Puana Kredi Veren Bankalar

Geçmiş dönemde bankalar ile yaşadığınız problemler sonucu kredi notunuz 800 ve civarı rakamlara gelmiş olabilir. Özellikle 700 – 800 arası bir kredi notuna sahip iseniz, kredi çekme konusunda oldukça sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bazı kaynaklar da eğer bir bankada müdür veya dengi bir yönetici tanıyor iseniz kredi çıkartılır dense de açıkçası hiç bir yönetici bu puana sahip birisi için kendisini riske sokmaz. Ancak şu ihtimali de göz önünde bulundurmak gerek, aynı iş yerinde uzun zamandır çalışıyor ve yüksek gelir elde ediyorsanız bazı bankalar 800 puana da kredi verebilir. Peki; 800 Puana Kredi Veren Bankalar hangileridir?

Öncelikle size önerimiz, kredi çekmekte sıkıntı çekiyor iseniz, yeni açılmış olan bankalara yönelmenizdir. Yeni açılan bankalar henüz yeterli müşteri portföyü oluşturma aşamasında oldukları için bazı katı kuralları yumuşatabiliyorlar. Tabi bu tür bankalar biraz daha yüksek faizler ile çalışmaktadır bu ayrıntıyı da belirtelim. Bazı bankalar kredi notuna göre kredi vermektedir. Yani düşük kredi notu olana da örneğin 800 puana kredi veren bankalarda bulunmaktadır. Bazı dönemlerde kampanya düzenleyen bu bankaların duyurdukları bu kampanyaları iyi takip etmek gerekir. Bu tür bankalara en güzel örnek Fibabanka’dır. Kredi notu düşük olana kredi veren banka sizden kefil istemekte ve 10 Bin Liraya kadar olan kredi başvurularınızı kabul edebilmektedir. Kredi notunuz 700-800 arasında ise Fibabanka ilk tercih edilenlerden olabilir.

800 puana kredi veren bankalar arasında yer alan Fibabanka, kredi başvurularını internet adresinden online olarak almaktadır. Başvuru formunu doldurduktan hemen sonra size SMS onay mesajı gelecek, sonrasında sizden istediğiniz kredi miktarı ve ödeme vadesi istenecek. Burada eğer kredi notunuz düşük ise en fazla 10 Bin Lira ve 36 ay seçeneğini düşünmeniz kredi başvurunuz olumlu sonuçlanması açısından önemlidir.

Fibabanka ve diğer bankalardan ihtiyacınız olan krediyi çekemiyorsanız Factoring firmalarını da deneyebilirsiniz. Bu firmalardan da kredi siciliniz bozuk olduğu için kredi kullanamazsanız para bulacağınız son adres senetle para veren yerler gibi firmalardır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*