Kasım 2016 Evde Bakım Maaşı Yatan iller

Kasım ayında bakım maaşı zamlı mı yatacak ? Kasım 2016 evde bakım maaşı yatan iller ve maaşları hakkında detaylı bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Ayrıca, Kasım 2016 bakım maaşı yatan iller listesi sitemizin bu bölümünde sürekli güncellenerek sizlere duyurulacaktır. Kasım 2016 bakım maaşı ne zaman yatacak ?

Her ayın7’sinden sonra genelde bakım maaşları yatmaya başlar. Özellikle son dönemlerde yaşanan darbe vb. olumsuzluklar nedeni ile ve ohal kararının uzatılması ile bazı illerde bakım maaşlarının geç yatması söz konusu idi fakat yavaş yavaş hayat seyri normalleşmeye başladı, bu ay tam zamanında maaşların yatabileceğini tahmin ediyoruz. Her ay belirli günlerde yatan evde bakım maaşının kontrolünü siz de beklemek istemiyorsanız kendiniz de sorgulayabilirsiniz, bunun için Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Şifre Alma yardımı ile şifrenizi oluşturabilir ve internet bankacılığı sistemini kullanabilirsiniz. Evde bakım maaşı genellikle her dönem ( ay ) 7-22 arası günlerde tüm illerde gerekli koşulları sağlayan kişilerin hesabına yatmaktadır.

UNUTMAYIN !

Ziraat Bankası internet şubesi aracılığı ile maaşınızın yatıp yatmadığını sorgulayabilirsiniz. Sizden ricamız, sorgulama sonucu maaşınızın yatmış olduğunu görürseniz, evde bakım maaşı yatan iller listesi yazımızın altına, bulunduğunuz şehri yazarsanız diğer misafirlerimizin de haberdar olmasını sağlayabilir ve beklememelerini sağlamış olursunuz. Bu konuda sizden anlayış bekler ve yorumlarınızı yazmanızı rica ederiz. Evde bakım maaşı yatan illerin sırası belli olmadığı için, daha önceden planlı bir proğram sunulamamaktadır. Bu nedenle listemiz her gün güncellenmektedir. Takip ederek, günlük yatan illerin ismini öğrenmeniz mümkün.

Kasım 2016 bakım maaşı sorgulama ile ilgili detaylı bilgiler için Ziraat Bankası internet şubeciliği bankasından yararlanabilirsiniz. Harici olarak herhangi bir internet sitesinde ( Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı sitesi de dahil ) evde bakım maaşı yatan illerin listesi sunulmamaktadır. Türkiye’nin her iline ayrı zamanlarda yatan bakım maaşı, siz değerli ziyaretçilerimizin bize bildirmiş olduğu bilgiler eşliğinde, evde bakım maaşı yatan illerin listesi güncellenmekte ve diğer ziyaretçilerimizin haberdar olması sağlanmaktadır.

 

Kasım 2016 evde bakım maaşı yatan illerin listesi

9 Kasım 2016 evde bakım maaşı yatan iller

Tokat

10 Kasım 2016 evde bakım maaşı yatan iller

Amasya

Kırıkkale

Afyon

Giresun

Hatay

11 Kasım 2016 evde bakım maaşı yatan iller

Balıkesir

Antalya

Samsun

Dıyarbakır

Kırklareli

Uşak

Malatya

Bilecik

Muğla

Kırşehir

Erzurum

Osmaniye

Mardin

14 Kasım 2016 evde bakım maaşı yatan iller

Bursa

Zonguldak

Sivas

Konya

Mersin

İzmir

İstanbul

Ankara

Denizli

Sakarya

Gaziantep

Kocaeli

Aydın

Tekirdağ

Eskişehir

Adana

Manisa

Şanlıurfa

Kütahya

Tunceli

15 Kasım 2016 evde bakım maaşı yatan iller

Ordu

Yozgat

Karabük

Sinop

Rize

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*