Kredi Kartı Aidatı Almayan 8 Banka

Bilindiği üzere bazı bankalar müşterilerinde çeşitli harcamalar alırken, bazı bankalar ise kullanıcılarının kendi bankaları ile çalışmaları karşılığında kesinti, masraf, işlem harcaması ve bazı  giderleri almamaktadır. Bugünkü yazımızda Kredi Kartı Aidatı Almayan 8 Banka’yı aşağıda açıklayacağız.

Yapı Kredi World Eko; Taksit imkanı bulunmaktadır. Yapı Kredinin öteki kartlarında olduğu şeklinde yine  World puan özelliği bulunmaktadır. 50 TL’ye kadar olan alışverişlerinizi şifre girmeden temassız olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak ödeme talimatları vererek faturalarınızıda ödeyebilirsiniz. Taksitli nakit ön ödeme çekebilirsiniz hiçbir  ücret ödemeden yakınlarınıza ek kart çıkartabilirsiniz. Masrafsız kredi kartı veren bankalar Odeabank, Finansbank, garanti bankası, Akbank, ING, hsbc benzer biçimde bankaların kredi kartları aşağıda sıralanmıştır.

 

Odeabank Bank’O Card; Senelik kart aidatı ücreti ödemezsiniz. Nakit avans, taksitli avans çözümlerinden yararlanabilirsiniz. Yakınlarınıza ek kart çıkartabilirsiniz. Bank’O Card ile alışverişlerinizi belirli aylara erteleyebilirsiniz.

 

Kredi Kartı Aidatı Almayan Bankalar

Garanti Flexi Bonus; garanti bankası bu kartla taksit imkânı sunuyor ve kart aidatı ödemesi almıyor. Flexi kart ile puan kazanabilir ve çeşitli dönemsel kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

 

Finansbank Fix Card; Fix Card’ın rn önemli özeliklerinde biride bol  taksit imkânı bulunmaktadır ve sizlerden kesinlikle kart aidatı almaz.Diğer bankalarda olduğu şeklinde yine Fix Card’ta da puan kazanma özelliği bulunur. Bir tek kartı ilk almış olduğunızda 15 TL’lik bir kart baskı ücreti tarafınızdan tahsil edilir.

 

Akbank Free; Akbank Free kredi kartında taksit imkânı ve birçok özelik mevcuttur. Müşterilerinden kart aidatı ödemesi almamaktadır. Free kart ile de yine birçok kampanyaya katılabilirsiniz. Nakit avans hizmetinden yararlanabilirsiniz. Diğer bankalardaki Taksitli Borç Transferi ile Akbank Free kredi kartınıza aktarabilir ve borçlarınızı taksit taksit dilediğiniz şekilde ödeyebilirsiniz.

 

HSBC Konsept; HSBC Konsept kredi kartında da kart aidatı kesinlikle yoktur. Bu kartla Advantage puan kazanabilirsiniz, yine taksit imkânından sonunda kadar faydalanabilirsiniz.

 

ING Pegasus Plus; İşiniz yada herhangi bir sebebden uçakla sık sık seyahat ediyorsanız, seyahate yönelik bir işiniz var ise bu kart sizin için uygun olacaktır. Herhangi bir kart kesinti ödemeden uçuş puanı kazanabilirsiniz ve Pegasus ile yaptığınız uçuşlardan %2 uçuş puanı kazanabilirsiniz. Diğer banklar gibi ING Pegasus Plus kredi kartı müşterilerine taksit imkânı sağlamaktadır.

 

İş Bankası Maximum; İş bankası maximum aidatsız kredi kartı ile taksit şansından faydalanabilir, üye işyerlerinden alışveriş  yaptıkça puan kazanabilir ve puanlarınızı özgürce harcayabilirsiniz.

 

Sonuç olarak; Yapı kredi, Odeabank, Garanti bankası, Finansbank, Akbank, HSBC, ING bankası, İş bankası 2017 yılında yıllık kart aidatı ücreti olmayan özel bankalardır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*