İş Bankası Kredi Yapılandırma 2017 72 Ay Taksit

İş Bankası Kredi Yapılandırma 2017 72 Ay Taksit – İş Bankası’ndan kullanmış olduğunuz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda aldığınız ihtiyaç kredisi ve diğer kredi türlerini öderken kredi taksit tutarlarını ve vade sayısını kredi refinansman yaparak değiştirme hakkına sahipsiniz. Kredi çekerken öngörülen planlar bazen tutmayabilir. Canınızı sıkmanıza gerek kalmadan İş Bankası Kredi Yapılandırma ile 2017 yılında 72 Ay Taksit yaparak borçlarınızı yeniden düzene koyabilirsiniz.

En çok sorulan soruların başında daha önce kullanmış olduğunuz ve 36 ay vade yaptırdığınız krediyi tekrar yapılandırarak 48 ay olarak yapabilir miyim? Evet, tekrar yapılandırma yaparak borcunuzu 48 ay şeklinde yeniden yapılandırma imkanına da sahipsiniz. Türkiye İş Bankası 36 aylık taksit ile kullanmış olduğunuz krediyi yeni faiz oranları ile birlikte 48 ay vadelerle yeniden yapılandıracaktır. Krediyi çekerken taksit tutarlarını gelir seviyenizi düşünmeden kullanmış olabilirsiniz veya yeni harcamalar ile birlikte taksit rakamınız sizi zorluyor olabilir. Böyle bir durumda, kredi borcunuzu ödemezlik veya geç ödeme yapmanız kredi notunuzu etkileyeceği için uzak durmanızda fayda var. Kredi borçlarınız artık ödenemez duruma geldiyse bankanız ile derhal görüşerek durumu izah edin ve yapılandırma talep edin. Bankalar bunu olumlu karşılayacaktır. Nedeni ise basit, tekrar faiz oranları belirleyerek yeni kazanç elde ederken sizin de borcunuzu ödemeniz onların işine gelecektir. Ne kadar çok vakit kaybeder ve borcunuzu geciktirirseniz mutsuz sona yaklaşmış olursunuz. İş Bankası Kredi Yapılandırma için mutlaka erkenden şubenizden destek alın.

İş bankası borç kapatma kredisi desteği ile de hizmet sunmaktadır. Diğer bankalarda bulunan dağınık borçlarınız için bu alternatif de düşünülebilir. Burada sizin dikkate almanız gereken kredi notunuzun bozulmaması olmalıdır. Zaten kredi çekerken kredi notunuz yüksek ise ve sonrasında işleriniz bozulmuş ise, banka anlayışla karşılık verecek ve yardımcı olmaya çalışacaktır. Kredi puanınızın iyi kalması da bu anlamda size bağlıdır. Maddi sıkıntı yaşıyor iseniz İş Bankası Kredi Yapılandırma 2017 fırsatından yararlanmak istediğinizi belirterek yeni bir ödeme planı hazırlatmanız ama bunu yaparken de planlı düşünerek ödeyebileceğiniz seviyelerde yapmanız önemlidir, örneğin 72 ay taksit yaparsanız ne kadar taksitler olacak ve gelir seviyeniz bunu karşılayacak mı?. Yapılandırma sonrası iptal edilip tekrar yapılandırmaya gitmeniz boş yere faiz ödemenize neden olacaktır.

Öncesinde kullanmış olduğunuz ve ödemekte zorluk çektiğiniz her kredi için 72 ay yapılandırma hakkınız bulunmaktadır. Bu yapılandırma için bankalar sizden yüksek faiz talep edebilirler fakat bir süre rahat etmenizi ve ekonomik anlamda rahatlamanızı sağlayacak yöntemlerin başında yapılandırma gelmektedir. Tabii eğer halen kredi çekme şansınız var ise öncelikle ihtiyaç kredisi kullanarak borcunuzu kapatmayı da deneyebilirsiniz.

Bu amaçla İş Bankası borç kapatma kredisi de değerlendirilebilir.

2 Comments Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*