AKBANK Emekli Promosyonu

Emekli promosyonu uygulaması çerçevesinde Akbank’ı tercih edenleri ne gibi avantajlar bekliyor? Emekli maaşını Akbank’a taşıyanlar ve yeni emekli olanların bu bankayı tercih etmesi sonucu ne gibi kazançlar elde edecekler? AKBANK Emekli Promosyonu hakkında detaylı bilgiler yazımızın satırlarında…

2017 yılı içerisinde uygulanmaya başlayan promosyon ödemesi ile bankalar da birbirleri arasında rekabete giriştiler. Haberlerden ve edinilen güncel bilgilerden yola çıkarak emeklilere ödenecek promosyonların Mart, Nisan ve Mayıs aylarında tamamlanacağı bilinmekte. Bu promosyon ile emekliler maaşlarına ek kazanç elde etmiş olacaklar. Sosyal Sigortalar Kurumu ile bankaların yaptığı anlaşma çerçevesinde, emekli maaşı alan kişi taahhüt karşılığı ek olarak promosyon ödemesi almaya hak kazanacak. Bu taahhüdün detayları da belli oldu. Emekli maaşını 3 yıl boyunca promosyon aldığı bankadan alacağını taahhüt eden her emekli maaşını başka bankaya taşımayacağını da belirtecek sözleşmeye imza atacak. Bu tabi ki bankalar için de gelir kaynağı olacak zira emekli maaşlarından elde edilen gelir bankaların önemli oranda yatırım kaynağını oluşturmakta.

Emekli Maaşını Akbank’tan Almanın Avantajları

Banka seçimi tamamen emeklilerin tercihine bırakıldı. Yapmanız gereken, maaşınızı almak istediğiniz bankayı seçmek ve maaş hesabınızı o bankaya taşımak. 3 yıllık taahhüt vermeniz halinde her banka farklı avantajlar sunmakta. Bankaya göre değişen bu avantajları detaylı şekilde incelemeniz sizin faydanıza olacaktır. Bu inceleyeceğiniz bankalardan olan Akbank, ismini öne çıkaran bankalardan. Nüfus cüzdanınızı alarak herhangi bir Akbank şubesine gitmeniz ve sonrasında maaşınızı taşımanız için taahhüt vermeniz durumunda ne gibi özel teklifler size sunulacak, inceleyelim.

Emekli maaşını Akbank’a taşıyan emekli, emekli promosyonu ödemesinin yanı sıra, tüm bankaların ATM’lerinden ücretsiz para çekme ( ayda 2 defa olmak şartı ile ) hakkına sahip olacak. Bunların yanı sıra, maaş hesabınızdan ücretsiz şekilde havale ve EFT yapabileceksiniz. Ayrıca hesabınızdan herhangi bir hesap işletim ücreti, yıllık hesap ücreti gibi masraflar da alınmayacak.

Akbank Kefilsiz Kredi

Akbank emekli promosyonu çerçevesinde bankasını tercih eden emeklilere özel kefilsiz ihtiyaç kredisi kullanma hakkı da tanımakta.Size uygun düşük faizli ve ödeme seçenekleri bol ihtiyaç kredisi ile kefilsiz şekilde kredinizi kullanabilirsiniz.

Ayrıca diğer bir unsur da kiralık kasa ücretleri konusunda bankanın yapmış olduğu indirim. Yıllık 325 TL olan kiralık kasaya 100 TL ile sahip olma imkanı tanınıyor. Ayrıca, depozito ücreti olarak da 200 TL yerine 100 TL sizden talep ediliyor ve kiralık kasa hizmetinizi durdurduğunuzda paranızı iade ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*