İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme – İş Bankası özellikle son dönemlerde müşterilerinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hareket eden,  kazanım ve harcama konusunda en iyi şekilde destek olan bir tutum izlemekte.  Yaptığı revize ve fırsatlarla bankacılık sektöründe adından sıkça söz ettiriyor. Sunduğu seçeneklerle bir çok müşterisine en iyi şekilde hizmet vermeyi hedeflemekte.

Verdiği hizmetler arasında diğer bankalardan bir adım önde olarak kendini gösteren İş Bankası kredi kartları, öğrenciler başta olmak üzere diğer kullanıcıların da isteklerini karşılayabilecek nitelikte.

İş Bankası Maksimum Kart adıyla bizlere kendini tanıtan bu kredi kartı; bol avantajlı, diğer bankalara oranla düşük faiz imkânıyla alışveriş imkanı sunuyor.

Öncelikle İş Bankası Maksimum kredi kartına nasıl sahip olabiliriz?

 İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu birkaç kolay adımla gerçekleşebiliyor. Ayrıca iş bankası kredi kartı başvurusu için birçok yöntem mevcut. Bunların başında; alışılmış olduğu gibi en yakın şubeye gidebilirsiniz. Birebir müşteri hizmeti anlayışıyla; İş Bankası kredi kartı başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Ancak şubeye kadar gitmek yerinde telefon bankacılığı sayesinde de kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkün.

İş Bankası kredi kartı başvurusu için; telefonunuzdan 0850 724 0 724 numaralı iş bankası telefon bankacılığına ulaşabilir, çağrı merkezi aracılığı ile gerekli bilgileri belirterek İş Bankası Maksimum kredi kartı başvurusunu onaylayabilirsiniz.

Ancak bu seçenekler yeteri kadar hızlı değilse, cep telefonunuzdan da İş Bankası kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip; “ MAKSİMUM” yazıp, bir boşluk bırakarak TC Kimlik Numaranızı  yazıp,  4402’ye ücretsiz bir şekilde sms atabilirsiniz. Attığınız bu sms sonrasında en kısa zamanda İş Bankası tarafından geri dönüş sağlanacaktır.

Eğer tercih ederseniz, internet bankacılığı ile İş Bankası Kredi Kartı Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.isbank.com.tr adresi üzerinden anında başvurunuz işleme alınır.

Size en uygun yolu izleyerek İş Bankası Maksimum kredi kartı başvurusunu yaptıktan sonra, gerçekleştirdiğiniz başvurunuzun sonucu öğrenmek kalıyor.

Başvuru esnasında kolay ve güvenilir seçenekler sunan İş Bankası, yaptığınız kredi kartı başvurunuzun sonucunu öğrenme hizmetini de aynı şekilde size sunuyor.

İnternet üzerinden İş Bankası kredi kartı sonucunu öğrenmek için, www.isbank.com.tr adresine tıklayın. Ana sayfadan başvurular bölümünden kredi kartları menüsü altında başvuru takip tıklayınız.  Başvuru takip kısmına giriş yaptığınızda sizden TC kimlik numaranızı  veya başvuru esnasında aldığınız referans numaranızı girmeniz gerekecek. 2 seçenekten biri girip devam tuşuna tıklayınız. Buradan başvuru sonucunuz ne aşamada olduğunu kolaylıkla görebilirsiniz

İkinci bir yöntem olarak tekrar İş Bankası telefon bankacılığını kullanabilirsiniz.  0850 724 0 724 numaralı telefonu çevirerek, öncelikle 0 ‘ı tuşlayabilir, ardından kimlik numaranızı tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.  Kaliteli bir hizmet esasına dayanan İş Bankası müşteri hizmetleri  size İş Bankası Kredi Kartı başvuru sonucunuzu iletir. Ancak bu yolu izleyecekseniz, başvurunuz sonrasında 10 gün beklemeniz gerekir. Yaptığınız Maksimum kredi kartı başvurusu sonucu bir hafta içerisinde belli olmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*