HSBC Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme

HSBC Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme – Gün geçtikçe ilerleyen bankacılık sektörü, sunduğu imkan ve fırsatlara her gün bir yenisini daha ekliyor. Bünyesinde barındırdığı her hizmete erişim oldukça kolay. HSBC Bankası da, bu noktada müşterilerine en kolay ve en hızlı şekilde hizmet veriyor. Özellikle HSBC Advantage Kredi Kartı ile sunduğu hizmet ve fırsatlar, oldukça ilgi çekiyor.  HSBC Advantage Kredi Kartı kullanıcıları, yaptıkları her türlü alışverişten oldukça memnun kalıyor.  HSBC Bankası olarak Advantage kredi kartı başta olmak üzere; HSBC Campus, HSBC Concept ve Concept Üniversiteli kredi kartları da ard arda sıralanıyor.

Siz de HSBC Bankası’nın sunduğu kredi kartı kampanya ve fırsatlarından yararlanmak isterseniz, öncelikle HSBC Bankası’nın resmi web sitesi üzerinden bu başvuruyu gerçekleştirebilirsiniz. HSBC BANK İnternet sitesini ziyaret ettiğinizde, kolay adımlarla HSBC kredi kartı başvurusunu yapabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki; sadece web sitesi üzerinden değil; HSBC Bankası şubelerinden, seyyar olarak kredi kartı başvurusuna yardımcı olan banka yetkilileri aracılığıyla da kredi kartı başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.

HSBC kredi kartı başvurusunu kendi web sitesi üzerinden yapmak için izleyeceğiniz adımlar oldukça basit ve kısa sürüyor. Öncelikle www.hsbc.com.tr  sayfasına giriş yapmanız gerekiyor. Karşınıza çıkan sayfada Kredi Kartları sekmesine tıklıyorsunuz. Bu bölümde “Online Başvuru” butonu, HSBC kredi kartı başvurumuz için ilk adımı atmamızı sağlıyor. Online Başvuru kısmına tıkladığınızda, yeni açılan sayfada gerekli bilgileri doldurmanızı isteyen bir form çıkacaktır.  Bu bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra  HSBC kredi kartı başvurusu gerçekleşmiş olur.

Müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmetini benimseyen HSBC Bankası, en kısa zamanda HSBC kredi kartı başvurunuzla ilgili size geri dönüş yapacaktır.  Bunun için formda belirttiğiniz mail adresinizden veya telefon numaranızdan size ulaşır.

Ancak kendiniz de başvuru durumunu hızlıca öğrenebilirsiniz. Bunun için HSBC internet sitesini girerek a tekrar Kredi Kartları sekmesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Kredi Kartları sekmesinin en alt sırasında bulunan Başvuru sorgulama sayfası, yaptığınız HSBC kredi kartı başvurunuzun sonucunu hızlı bir şekilde size iletir. HSBC kredi kartı başvuru sonucu Öğrenme sayfası, sizden TC kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu, yâda başvuru sırasında size iletilen barkod numaranızı soracaktır.  Aynı zamanda sayfanın en alt kısmında yer alan güvenlik kodunu da, büyük küçük harf duyarlı olarak gerekli kutucuğa girmeniz istenir. İstenilen bu bilgilerden seçeceğiniz kısmı doğru bir şekilde doldurduğunuz zaman, HSBC Kredi Kartı başvuru sonucunuz size ulaşmış olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*