Türkiye İş Bankası EFT Saatleri 2017

 Türkiye İş Bankası EFT Saatleri 2017-21  yüzyılda her alanda olduğu gibi bankacılık sektöründe de teknolojinin ayak izlerini görmek mümkündür. Bankacılık sektörünün köklü şirketlerinden biri olan İş Bankası bu izleri en iyi şekilde kendi bünyesine katarak çağa en iyi şekilde ayak uyduran kuruluşlardan biridir ve tüm elektronik programlarıyla müşterilerine en iyi hizmeti verebilme misyonuyla yoluna devam etmektedir. Türkiye’deki tüm banka şubeleri ve ATM’ler, internet ve mobil bankacılık hizmetleri bankalar arası para transferine İŞ BANKASI EFT SAATLERİ içerisinde imkân vermektedir.

İŞ BANKASI EFT SAATLERİ

İş Bankası, bir hesaptan diğerine fon transferi için hafta içi her gün saat 9.00 ile saat 17.00 arasını işlem saatleri olarak belirlemiştir. Ancak unutulmamalıdır ki; EFT saatleri hafta içine denk gelen resmi tatiller dışında geçerlidir. Eğer yapılan EFT işlemi hafta içi resmi tatile bu saatler dışına denk geldiyse yapılan işlem bir sonraki iş günü içinde gerçekleşecektir.

Teknolojik alt yapısının güvenilirliği sayesinde mesai saatleri arasında yapmış olduğunuz EFT işlemleri sayesinde paranızın aktarılma işlemi 5 ile 10 dakika arasında sürmektedir. Ancak iş yoğunluğu ve banka sistemlerinin yoğun kullanıldığı durumlarda 30 dakikaya kadar uzayabilmektedir. Bu süreler dışında bir aşım gerçekleştiyse EFT sorgulama işlemi yapmak gerekmektedir. Sorgulama işlemi içerisinde bilgiler kontrol edilmeli herhangi bir sorun bulunamadığı durumda0 850 724 0 724 numaralı çağrı merkezi aranması gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*