TEB EFT Ücreti Ne Kadar 2017

TEB EFT Ücreti Ne Kadar 2017-Türkiye Ekonomi Bankası’nın diğer bankalarda olduğu gibi EFT ( Elektronik Fon Transferi ) ücretleri mevcuttur. Teknolojinin gelişmesiyle internet üzerinden, mobil uygulama aracılığıyla, telefonla IBAN hesabına ya da isme fon transferi yapılabilmektedir. Bununla birlikte birçok seçeneği bulunan fon transferinin, ayrı ayrı ücretlendirme oranları bulunmaktadır.

TEB EFT Ücreti Ne Kadar-EFT (Elektronik Fon Transferi) Ücret Oranları – Bireysel Müşteriler

İlk olarak TEB mobil şubeden yapılan transferler için belirlenen oranlar;

CEPTETEB Mobil Şubeden EFT Komisyonu: 3 TL Gün içerisinde saat 16.00’dan sonra yapılacak olan EFT’ler için geç EFT ücreti ek olarak alınmaktadır.

CEPTETEB Mobil Şubeden Geç EFT Komisyonu: 5 TL

Hesaptan EFT Komisyonu için belirlenen asgari tutar 40 TL, Azami tutar 350 TL’dir. Ek olarak, CEPTETEB internet şubesinden cep telefonuna yapılan para transferi için de EFT ücreti kesilmektedir.

CEPTETEB İnternet Şubesi’nden Cep Telefonuna Para Transfer Ücreti: 2 TL Aynı işlem sadece internet şubesinden değil, CEPTETEB mobil uygulamasından da yapılabilir, buna dair belirlenen ücret ise 2 TL olarak aynıdır.

Türkiye Ekonomi Bankası’nın telefon şubesinden de ayrıca EFT işlemi yapılabilir. TEB telefon şubesinden yapılmak istenen Elektronik fon transferi için 10 TL ücret alınmaktadır.

EFT Ücret Oranları – Tüzel Müşteriler

Tüzel müşteriler için TEB şubesinde yapılan EFT’lere dair belirlenen ücretler, asgari tutar 40 TL olarak saptanmış, azami tutar 400 TL olarak belirlenmiştir. Tüzel kişilikler için TEB telefon şubesinden yapılan EFT’ler için asgari tutar 15 TL, azami tutar 50 TL olarak ücretlendirilmektedir.

TEB EFT Ücretleri Kapsamlı Bilgiye Ulaşım

Türkiye Ekonomi Bankası, Bireysel ve Tüzel müşterileri için vermiş olduğu EFT hizmeti sadece bunlarla sınırlı değildir. Para transferleri için ihtiyaç duyduğunuz detaylı bilgiler için, www.TEB.com.tr/tuzel-urun-ve-hizmet-ucretleri TEB’in web sayfasına ulaşılabilir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*