İş Bankası Cepten Kredi Başvurusu

İş Bankası Cepten Kredi Başvurusu -İş bankasından kredi başvurunu cepten cep şubesinden veya sms ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.  İşCep uygulaması ve sms ile kredi başvur imkanı veren İş bankasından hızlı bir şekilde kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

İş Bankası anında kredi başvurusu ile 15.000 TL’ye kadar kredi ihtiyaçlarını şubeye başvuru yapabilir, başvurunuzun onaylanması halinde yine şube gitmenize gerek kalmadan vadesiz hesabınıza aktarabilirsiniz. Vadesiz hesabınıza aktarılan krediyi istediğiniz istediğiniz anda kullanmaya başlayabilirsiniz. İnternet bankacılığından kredi başvurusu İş Bankası internet bankacılığı üzerinden yapılmaktadır.

İş Bankası internet bankacılığı şifrenizi aldıktan sonra internet bankacılığı üzerinden anında kredi özelliği kredi başvurunuzu yapabileceğiniz gibi, İşCep uygulaması ile de kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu kanallardan yaptığınız kredi başvuru 15.000 TL ile sınırlı olup kredinizin onaylanması durumunda direkt hesabınıza aktarabilirsiniz.

Daha fazla tutarda ki kredi başvurusu da yapabilirsiniz. Ancak 15.000 Tl üstü kredi başvurusu yapmanız durumunda, Krediniz onaylanırsa krediyi kullanmak için İş Bankası şubelerine giderek yazılı başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

  • İş Bankası İnternet Şubesinden Kredilerim veya Başvuru-Ürünler menülerinden birine tıklayarak Hızlı Kredi seçeneğiyle başvurunuzu yapabilir
  • İşCepana menüsünden Başvurular menüsünün altındaki Kredi seçeneğini kullanarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Cepten kredi başvurusu İşCep uygulamasından yapılabildiği gibi Sms ile de yapabilirsiniz.  SMS ile kredi başvurusu yapmak için Cep telefonunuzdan NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye SMS göndererek (Örneğin; NAKİT 254xxxxx244 10000 2000), başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sms ile kredi başvurusu yaptığınızda kredinizin onaylanması durumunda en yakın İş Bankası şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Krediniz onaylanmaması durumunda bunun ana nedeninin kredi notu olduğunu unutmayın, böyle bir durum hasıl olması durumunda kredi notu yükseltme taktiklerine bakmanızda fayda vardır.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*