ininal Kart Nedir? Nasıl Kullanılır?

ininal Kart Nedir Nasıl Kullanılır -ininal kartı aslında bildiğiniz bir bankamatik kartı fakat farkı olarak para yüklediğiniz kadar kullanabiliyorsunuz. ininal Kartın çıkış sebebi internette yaşanan güvenlik açıklarından etkilenmemenizi kredi kartı bilgilerinizin çalınmaması için ekstra çıkarılmış bir karttır.

ininal Kart, öncelikle kartı alıyorsunuz daha sonra karta dilediğiniz kadar para yüklüyorsunuz, sonrasında ise bu kart ile internetten alışverişlerinizi gerçekleştiriyorsunuz. Kart bilgileriniz çalınsa da birşey ifade etmez çünkü kartta paranız bulunmadığı için korkacağınız bir şey yok. İninal Kartını sadece internette değil aynı zamanda mağazalarda da kullanabilirsiniz. Tamamen bir kredi kartı özelliği olan ancak kredi kartından farklı olarak sadece para yüklediğinizde çalışan kredi kartıdır. Kartın en önemli özelliğinden biride yaş sınırın olmaması, Bilindiği gibi bankalar 18 yaşının altındakilerine kredi kartı vermiyorlar. Bu yüzden bu yaş grubunda ki kişiler internetten alışveriş yaparken çok zorlanmaktalar.

İninal Kart ile internette güvenli alışverişin keyfini yaşayacaksınız, Kartı yurt içi ve yurtdışı sitelerinde kullanabileceğiniz gibi kredi kartı ile ödeme alan bütün sitelerde kullanabilirsiniz. İşte kartın tanıtım videosu

ininal Kartını her yerden alabileceğiniz gibi bir çok yerden para yatırabilirsiniz.  ininal kratını PTT, Migros, Migros Jet, D&R, Tansaş, Teknosa ve Yaysat satış noktalarından 5 tl alabilirsiniz. Kartın aylık kesinti ücreti 1 TL’dir.

Oyun oynamayı sevenler genellikle kredi kartı ile ödeme yaparlar ancak ödeme yaptıklarında da bilgilerim çalınacak mı? Çalınırsa ne olur gibi endişelerini geride bırakıyor bu kart. Güvenli alışerişin keyfini yaşıyorsunuz bu kartla…

ininal Kart Dolumu Nereden Yapılır?

ininal kartın dolumunu her yerde yapabilirsiniz. ininal hesabınızdan 2000 TL bulundurabilirsiniz fakat en çok 300 tl harcayabilirsiniz her defasında ininal kart dolumu PTT, PTTMatik, Migros, Yaysat satış noktalarından, ParaMara uygulaması ve ING ATM’lerinden dolum yapabilirsiniz. EFT ile dolum yapabileceğiniz gibi paramara uygulaması ile ücretsiz bir şekilde dolum yapabilirsiniz.

ininal Kart yaş sınırı nedir?

En can alıcı konuya geldik, bildiğiniz gibi İnternetin kullanıcıları yeni nesilde en yükseklerde, 18 yaşında küçükler kredi kartı alamadığından dolayı ailelerinin kredi kartlarını kullanabilir İnternet ve oyun ödemelerinde, bu şekilde yapıldığında güvenlik sorunu çıkabiliyor, Ki ailelerin mağduriyetlerini her zaman okumakta ve üzülmekteyiz. İninal kart yaş sınırı ise oldukça minumuma indirilmiş, kartı kullanabilmeniz için en az 12 yaşında olmanız lazım. Bu kartı kullanan belki 18’den küçüklerde daha yoğun olarak görülebilir.

ininal kart cüzdan mobil uygulaması

İninal kart internet alışverişlerinde güvenlik için çıkarılmış bir sistemdir. Hal böyle olunca mobil uygulama olmadan olur mu? ininal cüzdan uygulaması ile kartlarınızı görebiliyor, ücretsiz olarak sanal kart çıkarabiliyor,  ininal kartlara para gönderebilir, havale gibi bir işlem. kartlarınızı görebilir, hesap hareketlerinizi inceleyebilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*