Garanti Bankası internet Şubesi Şifre Nasıl Alınır

Garanti Bankası internet Şubesi Şifre Nasıl Alınır – Garanti Bankası internet şubesi ile bütün bankacılık işlemlerinizi 7 gün 24 saat bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz. İnternet Şubesinde yapacağınız işlemler tamamen sizin kontrolünüzde gerçekleşmektedir.

Garanti Bankası müşterilerinin zamanda ve mekandan tasarruf etmeleri amacıyla internet şubesi hizmeti vermektedir. İnternet Şubesini kullanabilmeniz için öncelikle Garanti müşteri olmanız lazım. Eğer Garanti bankası müşterisi iseniz Bankanın internet sitesinden Parola al sayfasından T.C kimlik numaranızı girerek işlemlere başlayabilirsiniz. T.C kimlik numaranızı girdikten sonra kimlik doğrulaması yapmanız ve şifrenizi kart bilgileri ile almanız gerekmektedir.

Eğer Garanti bankası müşterisi değilseniz Müşteri değilim butonuna tıklayarak kimlik ve adres bilgilerinizi girerek Garanti müşterisi olabilirsiniz. Garanti müşterisi iseniz ancak kartınız elinize daha ulaşmadıysa, Garanti bankası buna da bir çözüm bulmuş, Kartım yok butonuna girerek Anne kızlık soyadınız üzerinden kimlik doğrulaması yapmanız halinde şifrenizi alabilirsiniz.  Şifrenizi aldıktan sonra bankanın internet sitesinde sağ üst köşede yer alan internet şubesi türüne tıklayarak internet şubesini kullanmaya başlayabilirsiniz. İnternet şubesi iki türde olup, biri bireyse internet şubesi diğer kurumsal internet şubesidir.

Garanti İnternet şubesi avantajları nelerdir?

Garanti internet şubesi ile öncelikle belirtmeliyiz ki zamandan ve yerden muaf oluyorsunuz. İnternetinizin veya şebekenizin olduğu her yerden bütün bankacılık işlemlerinizi hiçbir sınır olmadan kullanabilirsiniz. Yeni hesaplar açabilir, (Mevcut hesabınız dışında, elma hesabı,altın hesabı veya döviz hesabı açabilirsiniz.) Para transferi yapabilir, Garanti Bankası yatırım menüsünde yatırım yapabilir, borsada yatırım yaparak hisse senedi alıp satabilirsiniz. Ayrıca bütün havale ve EFT işlemlerini şubeden daha uygun fiyatlarla yapabilme imkânı sunmaktadır. Size özel olarak tasarlanmış özet işlemerinde bütün varlıklarınızın özetini görebilir, hesaplarınızı ana sayfadan göz atabilir, hesap hareketlerinizi kontrol edebilir, takvim uygulaması ile de hatırlatıcı notlarınızı bırakıp ayarlayabilirsiniz. Bu şekilde ödemelerinizi zamanında yapmış olursunuz.

 

İnternet şubesinden EFT ve havale işlemlerinizi günlük 100.000 TL kadar limitle yapabilirsiniz. Havale saatleri 24 saate istediğiniz zamanda yapabilirsiniz fakat EFT işlemleri Garanti bankası eft saatleri içerisinde yapmanız halinde işleminiz gerçekleşecektir.  Garanti bankasının internet şubesinden yapacağınız tek işlem ise para çekme işlemidir.

 

Garanti bankası internet şubesinin en güzel özelliği ve birçok bankada bulunmayan özelliği ise Cepbank para gönderme işlemidir. Birine para mı göndermek istiyorsunuz. Ancak o kişinin hesabı yok, Cep bank para gönderme özelliği ile kişinin cep numarasını yazarak yatırmak istediğiniz para miktarını yazıp onaylamanız halinde, karşıda ki kişiye sms ile bildirilir. Karşıda ki kişi herhangi bir Garanti ATM’sine giderek sizin gönderdiğiniz parayı çekebilir. Cepbank ile para göndermede herhangi bir şart aranmamakta 18 yaşında altındakilerine aynı işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer özel özelliği ise yani diğer bankalarda bulunmayan bir özellik, profilinizi istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Garanti bankası internet şubesini Mobil’de kullanabilirsiniz. Telefonunuzun uygulama marketine girerek garanti cep şubesi uygulamasını indererek aynı şekilde telefonunuzdan da giriş yapabilirsiniz. İnternet şubesi veya bankacılıkla alakalı bütün işlemlerinizde herhangi bir sorunda  7 gün, 24 saat 444 0 333 Alo Garanti’yi arayabilirsiniz.

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. Garanti Bankası Sanal Kart Nasıl Alınır? - Banka Kredi Notu
  2. Garanti Bankası Kredi Kartı Sonucu Öğrenme - Banka Kredi Notu
  3. Taksitli Nakit Avans Veren Bankalar - Banka Kredi Notu

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*