ING Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

ING Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme -ING bank son yıllarda yapmış olduğu reklam kampanyaları ve hizmet alanını geliştirmesiyle bilinirliği oldukça artmış bankalardan bir tanesidir. Ticari ve bireysel müşteri portföyü de buna oranlı olarak artış göstermiş, müşteri ihtiyaçlarına yönelik hizmetleriyle takdir toplamaya devam eden bir bankadır. Müşterileri için kredi kartı seçeneklerini de geliştiren ING bank, Nakit Avans çekebileceğiniz, taksitli ödeme imkanı sunan ve aylık fatura ödemelerinizde otomatik ödeme talimatı verebileceğiniz ING bank Bonus Kredi kartını kullandırmaktadır. Kart başvurusu yaptığınızda ING Bank Kredi Kartı başvurusu sonucu öğrenme seçeneklerine değinecek olursak;

Başvurularınız için ilk kullanabileceğiniz yol ING bank müşteri hizmetlerini aramaktır. 0850 222 0 600 numaralı telefon aracılığıyla müşteri hizmetlerine ulaşıp buradan isterseniz 9 tuşuna basarak İngilizce olarak dinleyebileceğiniz menüden 3’ü tuşlayarak kredi kartı ve bankacılık işlemlerine bağlanabilirsiniz. ING bank müşteri hizmetleri ilk aradığınız anda telefon, TC kimlik numarası,  Kart numarası, Kullanıcı kodu bilginizi girmenizi istemektedir. Bu bilgileri yanlış girme hakkınız 2 olarak tanımlanmış, eğer doğru girseniz hemen işlem menüsüne aktarılıyorsunuz. 2 kere yanlış girmenizden sonra da sizi sistem otomatik olarak işlem menüsüne aktarıyor. Kredi kartı ve bankacılık seçeneği olan 3’ü tuşladığınızda eğer daha önceki menüde sizi tanımlayan verilerden birini girmemişseniz, bu soru tekrar sorulmaktadır. Bu sefer 3 kez yanlış girme hakkını size sunan sistem, eğer bankanın müşterisi değilseniz sizi tanımamakta ve hatalı giriş yaptığınızı söylemektedir. Hatalı girişlerin ya da yaptığınız doğru girişin ardından sizi vakit kaybetmeden müşteri temsilcisine aktarmaktadır. Kullanımı oldukça basit ve sade bir müşteri destek hattı olan ING Bank müşteri destek hattına kolayca bağlanarak ING Bank Kredi Kartı başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

ING Bank Kredi Kartı başvuru sonucu öğrenme seçeneklerinden bir diğeri de internet bankacılığına başvurmaktır. Bu yol bilgilerin güvenliği açısından soru işareti olsa da telefon açıp sıra bekleme gibi bir ihtimalle karşılaşmak istemeyenler için ideal bir yol olabilir. www.ingbank.com.tr adresinden Kartlar menüsüne girerek kişisel bilgilerinizle sistemde sorgulama yapabilirsiniz. Ekranda başvurunuzun olumlu ya da olumsuz olduğu kısa bir süre içerisinde gösterilecektir. En bilinen kredi kartı başvuru sonucu öğrenme yoluysa ING bank şubelerinden birisine gidip, müşteri temsilcilerinden kredi kartınızın durumunu öğrenmektir. Bu metot zaman açısından daha zahmetli bir metottur, ancak bu yolla daha detaylı bilgilere ulaşma şansınız var. Bu sistemde banka şubesine giderken kaybedeceğiniz vaktin ötesinde, banka içerisinde sıra bekleme riskiniz de her zaman bulunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*