Garanti Bankası Kredi Kartı Sonucu Öğrenme

Garanti Bankası Kredi Kartı Sonucu Öğrenme -Bankalara yaptığınız kredi kartı başvurunuzun sonucunu öğrenmek; çoğu zaman zor  bir işlem gibi görünse de aslında durum hiç te öyle değil. Garanti Bankası’na kredi kartı başvurusunda bulunacaksanız ve ya başvuru sonucunu öğrenmek isterseniz yapmanız gereken birkaç basit işlem var.

Öncelikle Garanti Bankası’na nasıl ve hangi yolu izleyerek kredi kartı başvuru yapabileceğinizden bahsedelim. Öncelikle Garanti Bankasının resmi web sitesine tıklamanız gerekiyor. Arama motorlarından bu web sitesine ulaşabileceğimiz gibi, aynı zamanda www.garanti.com.tr  adresine tıklayarak ta kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Karşımıza çıkan ana sayfaya bir göz attığımızda, “Bireysel” sekmesini göreceğiz. Bu sekmeye tıkladığınızda, alt tarafında “Kartlar” bölümü karşımıza çıkacak. “ Kartlar” başlığına tıkladığımızda yeni açılan pencere sizi direkt olarak kart başvurusuna yönlendirmek için bir seçenek sunacak. “Hemen Başvur” butonu sayesinde, hızlı olarak Garanti Bankası’nın öne çıkan kredi kartı BonusCard’a başvurunuzu yapabilirsiniz. Diğer kredi kartı seçeneklerini de inceleyebilir; size en uygun kartı seçebilirsiniz. Başvuru sonrasında size bazı bilgiler verilecek; form numarası, başvuru numarası gibi. Başvuru takibi açısından bunları not almanızda fayda var. Aksi halde kredi kartı başvurunuzun sonucunu öğrenirken eksik bilgilerden dolayı işleminiz gerçekleşmeyebilir.

Gerekli olan kredi kartı başvuru işleminizi sağlıklı ve doğru bir şekilde gerçekleştirdikten sonra, sıra yaptığınız bu başvurunun sonucunu öğrenmeye geliyor.

Garanti Bankası kredi kartı başvurunuzun sonuçlandırılması, Garanti Bankasının sunduğu ayrıcalıklı hizmet sayesinde çok kısa bir sürede yanıtlanabiliyor. Ancak sizin de takip etmeniz de fayda var. Garanti Bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme takip etmek için de tekrar www.garanti.com.tr adresini ziyaret etmeniz gerekiyor. Ana sayfada daha önce karşımıza çıkan “Bireysel” sekmesini ve bir kez daha “Kartlar” başlığını takip ediyoruz.  Bu kez karşımıza çıkacak olan sayfanın sol bölümünde “Başvuru Takibi” sekmesi bize bu işlemde yardımcı olacak.

Başvuru sonrasında not aldığımız birkaç bilgiyi sizden sisteme girmeniz istenecek bu bilgiler, başvuru takibi formunda öncelikle başvuru  yaptığınız kartı seçiyorsunuz. Kartı seçtikten sonra başvuru esnasında aldığımız form numarasını giriyoruz, bankada tanımlı olan telefon numaranızı ve doğum tarihinizi girdikten sonra Gerekli bilgileri doldurduktan sonra “Devam” butonuyla işlemimize devam edebiliriz.

Garanti Bankası kredi kartı sonucunu öğrenme işlemindeki gerekli adımları doğru bir şekilde yaptıktan sonra, Garanti Bankasının uygun gördüğü değerlendirme karşımıza çıkacaktır. Tüm bu işlemleri gerçekleştirerek Garanti Bankası Bonuscard’ına en kısa sürede sahip olabilir ve Garanti Bankasının ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi kartı Başvurusu ve Başvuru sonucunu Öğrenme yukarıda anlattığımız şekilde sorgulama işlemlerinizi öğrenebilirsiniz. Eğer başvuru takip numaranızı bilmiyorsanız garanti bankası internet bankacılığından öğrenebilirsiniz. Eğer yolunda olmayan yanlış şeyler olduysa 444 0 338 veya 0850 222 0 338 numaralı Alo garanti hattından müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz .Ayrıca Garanti kredi kartım nerede sorgulamasını Alo garanti hattından veya Garanti şubelerinden yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*