Halk Bankası internet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?

Halk Bankası internet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır ? Halk Bankası İnternet Şubesi ile bütün bankacılık işlemlerinizi İnternet aracılığı İnternet Bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. Halkbank Müşterine İnternet şubesi ile EFT havale gibi para transferlerini yapma olanağı. Hesap açma kapatma işlemlerini, bu hesap açılışları arasında Döviz hesabı, Altın hesabı gibi hesaplar açabilir. İnternet Şubesi üzerinden anlık olarak döviz alınıp satabilir, altın alıp satabilirsiniz.

Bilindiği üzerinde döviz işlemlerinde Altın işlemlerinde hızın çok büyük bir faydası olduğunu biliyorsunuz zaten. Aynı zamanda Borsada hisse senetlerinde yatırım işlemlerinde saniyenin bile değeri eşittir para demektir. Telefonla arayıp altın, döviz veya Hisse senedi almak istiyorsanız siz müşteri temsilcine bağlanana kadar ya zarar edersiniz yada yüksek fiyattan almak zorunda kalırsınız. Ancak İnternet şubesi ile bu sorunların hepsi çözülüyor. Çünkü işlemlerini bir kaç saniye içerisinde siz kendi elinizle yapabilirsiniz. Halk Bankası İnternet şubesi güvenlik en üst seviyede olup şifrenizin çalınmasında dahi karşıda ki kişi sizin adınıza işlem yapamaz. Sms vb güvenlik önlemleri ile banka hesabınız güvendedir.

Halk Bankası internet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?

Halk Bankası İnternet Şubesi şifresi almak güvenlik için önemli bir husustur. Şifrenizi kimlik belgenizi ibraz ederek Halkbank şubelerinden alabilir veya İnternet şubesinden Kart bilgilerinizle şifre alımını gerçekleştirebilirsiniz. Halk Bankası internet sitesinden şifre almanız için yanınızda kartınızın olması gerektiği ifade edelim öncelikle, Halkbank internet sitesine gidin ve bu menüden kart tipinizi seçin, kart tipi olarak, kredi kartı, bank 24 kartı veya bank 24 jet kart seçebilirsiniz.

Kart tipini seçtikten sonra Kartınızın son 6 hanesini, kartın son kullanma tarihini ve Cep telefonu numaranızı başında sıfır olmadan yazınız. Bu sitede güvenliğin en üst seviyede olduğunu unutmayın. Bankalar internet sitelerinin ve internet şubelerinin güvenliği, Dünya’nın en büyük güvenlik şirketleri tarafından koruma altına alınmaktadır.

Telefon numaranızı girdikten sonra devam tuşuna tıklayınız, Devam tuşu sonrasında (Not: bankada kayıtlı olan telefon numaranızı girmiş olmanız gerekmektedir.) sms doğrulaması için telefonunuza bir şifre gönderilir. Şifreyi girdikten sonra kart doğrulaması da yapıyorsunuz. Kart doğlamasında sonra ki adımda parolanızı yani şifrenizi belirliyorsunuz. Şifreyi belirledikten sonra www.halkbank.com.tr sitesine girerek sağ üst köşede ki internet şubesi butonuna tıklayınız. Burada İnternet Şubesine giriş için sizden müşteri numaranızı ve biraz önce belirlediğiniz parolanızı ister. Parolanızı girdikten sonra sms şifresini gönderilir, Telefonunuzda ki şifreyi ekrana girmeniz halinde kimlik doğrulamanız yapılmış olur. Bu saye de Halk Bankası İnternet Şubesine giriş yapmış olursunuz.

Halkbank internet bankacılığından bütün bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Para gönderip, hesaplarını kontrol edebilir, hesap hareketlerinizi kontrol edebilir, kredi kartı borçlarınızı görüntüleyebilir, hesabınızdan kart borcunuzu ödeyebilir, kredi kartı hesap özetini ve daha çok özelliği görebilirsiniz.

Halk Bankası internet Şubesi Şifresi Bloke Oldu

Halkbank güvenlik önlemleri kapsamında şifrenizi bir kaç kez yanlış girmeniz halinde otomatikmen bloke olur, veya internet şubesi şifrenizi unutmuş olabilirsiniz. Yeni şifre almak için yukarıda ki yöntemi aynen uygulamanız halinde yeni şifrenizi alabilirsiniz. Halk Bankası internet şubesi ile ilgili bütün sorunlarınız için  0850 222 0 400 veya 444 0 400 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak Müşteri temsilcisinde yardım alabilirsiniz.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Halk Bankası Hesap Açma Nasıl Yapılır - Banka Kredi Notu

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*