Girişimci Kredisi Ziraat Bankası

Yaz aylarının kendisini hissettirmeye başladığı bu aylarda işletmelerin de giderleri artmaya başladı. Referandum öncesi zorlu geçen günler ve kış ayının da getirmiş olduğu zorluklar yerini sıcak havalara, işlerin açılmasını bekleyen işletmeler için üretim kapasitesinde artışa neden olmakta. Üretim demek KOBİ’ler için maddi kaynak bulmak demek. Bu kapsam da bankalardan kredi temin etmek ilk çözüm. Girişimci Kredisi Ziraat Bankası ile işletmeler rahat bir nefes alacak. Zira Ziraat Bankası Girişimciye Değer Kredisi 5 yıl vadeli kredi olanağını sunuyor.

Ziraat Bankası KGF Destekli Girişimci Kredisi

Yeterli teminatı olmayan ve maddi sıkıntı çeken KOBİ’ler için KGF kefaleti ile uygun koşullarda Ziraat Bankası girişimciye değer kredisi. Ödeme seçenekleri oldukça esnek ve 60 aya kadar vade imkanları, kredi kullanım komisyonu olmadan KOBİ’lere sunulmaktadır.

250 Bin Liraya kadar kredi kullanım imkanı bulunan girişimci kredisi için son başvuru tarihi 31 Mayıs 2017. Bu nedenle KOBİ’lerin acele etmesinde fayda var. Ziraat Bankası KGF Kredisi başvruları banka şubelerinden yapılmaktadır.

Girişimci Kredisinden Kimler Faydalanabilir?

  • KOBİ vasfına sahip,
  • Ticaret Borsasına kayıtlı veya Ticaret Odası, Sanayi Odası, Esnaf ve Sanatkarlar ile meslek odalarından birine kayıtlı olan,

Gerçek/tüzel kişi işletmleri KGF kefaleti koşulu ile krediden faydalanabilirler.

Girişimci Kredisi Faiz Oranları Ziraat Bankası

  • Faiz Miktarı 1 – 12 Ay için; Aylık %0,88 – yıllık ise %10,56 dır. Komisyon binde üç. Aylık Maliyet Oranı %0,97 dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %12,33’dür.
  • Faiz Miktarı 13 – 36 Ay için; Aylık %0,91 – yıllık ise %10,92 dir. Komisyon binde üç. Aylık Maliyet Oranı %0,97 dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %12,33’dür.
  • Faiz Miktarı 37 – 48 Ay için; Aylık %0,94 – yıllık ise %11,28 dir. Komisyon binde beş. Aylık Maliyet Oranı %1,01 dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %12,82’dür.
  • Faiz Miktarı 49 – 60 Ay için; Aylık %0,96 – yıllık ise %11,52 dir. Komisyon binde beş. Aylık Maliyet Oranı %1,03 dür. Yıllık Maliyet Oranı ise %13,05’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*