Garanti Dijital Kredi Başvurusu

Garanti Dijital Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Garanti Kredi Başvurusu Koşulları Nelerdir? Faiz Oranları Nasıldır? Garanti Bankası Kredi Başvuru Şartları Nedir?

Dijital bankacılığın öncü isimlerinden biri olan Garanti Bankası, dijital bankacılık sayesinde şube bankacılığına nazaran elde ettiği karları, müşterilerin avantajına olacak şekilde kredi ürünleri ile sunmakta ve uygun faiz oranları ile kampanyalarına devam etmektedir. Sağladığı avantajların yanı sıra dijital kredi başvurusu sayesinde müşteriler hem hızlı şekilde istedikleri yerden kredi kullanabilirken, anında hesaplarına geçen para ile de maddi rahatlığa kavuşmaktalar.

Garanti Kredi Başvurusu sorgulaması için bankanın internet bankacılığı hizmetinden yararlanarak sorgulama yapmanız ve sonrasında onaylanan krediyi banka hesabınıza yatırma işlemi ile sonlandırabilirsiniz. Ayrıca, kredi başvuru öncesinde Garanti Bankası internet şubesinden kredi notu sorgulama işlemini de gerçekleştirerek, kredi risk raporu elde edebilir ve bu sayede kredi limitinizi de öğrenme imkanına kavuşabilirsiniz. Unutmayın ki bu işlem her kredi başvuru öncesinde yapılmalı eğer kredi notunuz düşük ise kabul edilmeyecek krediye başvuru yapmak notunuzu daha çok düşürecektir. Kredi notu öğrenme işlemi için yine internet bankacılığı üzerinde bulunan başvuru menüsünden KKB Risk Raporu sorgulama sekmesine gitmelisiniz. Bu işlem için belli bir ücret tahsil edilecektir.

Garanti Dijital Kredi için başvuru yapmadan önce,bankanın internet şubesine giriş için şifre almanız gerektiğini hatırlatalım. Garanti Bankası internet bankacılığı şifre alma işlemi için garanti.com.tr adresi üzerinden “ilk kez parola istiyorum” sekmesine tıklamanız ve gereken bilgileri doldurmanız yeterli.

Garanti Dijital Kredi ile Şubeye Gitmeden Para Hesabınızda

Garanti Bankası Dijital Kredi Hesaplaması

Garanti Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti internet şubesine girişinizi sağladıktan sonra “başvurular” adımına geçmeniz ardından kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Değerlendirilmeye alınan kredi başvuru durumunuzu yine aynı ekrandan takip edebilir, onaylanan kredinizi anında kullanabilirsiniz.

Garanti mobil bankacılık uygulamaları sayesinde de dijital kredi başvurusu yapmanız oldukça kolay ve hızlı. Yine bankanın CEPBANK uygulaması sayesinde, giriş yaptıktan sonra başvuru adımını takip ederek krediye başvurunuzu yapabilirsiniz. Şubeye gitmenize gerek kalmadan deniz kenarında bile bu işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilir ve anında onaylanan kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz.

Garanti Bankası Dijital Kredi Başvuru Sonucunu Öğrenme? Sorgulama?

Hızlı bir şekilde kredi başvurunuzu sağladığınız gibi kolaylıkla kredi başvuru sonucunuzu da sorgulayabilirsiniz. Bunun için yine internet bankacılığı veya mobil bankacılık uygulamalarından başvurularım seçeneği altında yer alan “başvuru takip” seçeneğini tıklamanız yeterli. Garanti Bankası kredi başvuru kanalları ile onaylanan kredinizi tamamlayabilir ve dilediğiniz hesaba aktarımını sağlayabilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*