Emeklilere Özel Vakıfbank Borç Transfer Kredisi

Son günlerde yayınlanan banka reklamlarında ki artış dikkatinizden kaçmamıştır. Özellikle emeklilere promosyon kampanyası ile müşteri kazanmaya çalışan bankalar yaptıkları çeşitli kampanyalar ile ilgi çekmeye devam etmekteler. Bu kampanyalar arasında elbette dikkat çeken ve özel ürünler de var. Bu ürünler haricinde, çeşitli kredi kartı ve kredilerden faydalanan insanların sonradan ödeme zorlukları yaşadıkları da gerçek. Tabi bunlar tamamen bilinçsizce ve plansızca çekilen kredi ve harcanan kredi kartı borçlarının yığılması sonucu oluşmakta. Günümüzün olmazsa olmazları arasına giren kredi kartı ve kredilere ek değerlendirilmeye alınacak ürünlerden bir tanesi de Emeklilere Özel Vakıfbank Borç Transfer Kredisi .

Vakıfbank Emeklilere Özel Borç Transfer Kredisi Nedir?

Artık günümüzde sadece bir kredi kartı ile yetinmiyoruz. Aslına bakarsanız çoğu kişi kazancının fazlasını harcamakta ve ay sonu diğer aylara sarkıtılan borçlar dağ gibi büyümekte. Borçlar birikerek artık ödenemez hale gelindiğinde ise banka müşteri temsilcisi yasal süreç lafını kulağınıza fısıldıyor. Ya borcunuzu ödeyerek kara listeye girmekten kurtulacaksınız yada icra işlemlerine maruz kalacaksınız. İşte bu gibi durumlara çare olacak ürünlerden bir tanesi Vakıfbank Borç Transfer Kredisi. Bugün ki yazımızda emekliler için oluşturulmuş kredi fırsatından bahsedeceğiz.

Emeklilere Özel Borç Transfer Kredisi

Emekliler için kredi fırsatı Vakıfbank ile mümkün. Borç yükünüzün hafiflemesi için uygun faiz oranları ve geniş ödeme seçenekleri ile, rahat bir nefes almanıza imkan sağlayan Vakıfbank emeklilerin kafasını bir nebze rahatlatmak için 90 Bin Liraya kadar kredi veriyor. Artık maddi dertlerinizi bir yana bırakıp balık tutmanın zamanı gelmiştir belki! Emekli maaşınızın artık dağ gibi olan kredi veya kredi kartı borçlarınıza yetmiyor ise yazımızın devamında bulunan kredi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

48 ay vade seçenekleri ve 90 Bin Liraya kadar emeklilere özel kredi fırsatı sayesinde emekli maaşınızı Vakıfbank gibi köklü bir bankaya transfer etmenin yanı sıra borçlarınızı da transfer etme imkanı buluyorsunuz. Dağınık halde borç ödemek hem takibini zorlaştırır hem de faizlerin önüne geçmenize engel olur. %1,15 faiz oranları ile başlayan emeklilere özel borç transfer kredisi Vakıfbank ile sizleri rahatlatıyor. Başvuru telefon ve adresleri de yazımızda.

Vakıfbank Emeklilere Özel Kredi Örnek Ödeme Tablosu ve Başvuru Kanalları

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*