Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu Sonucu

Kişisel harcamalar ve alışkanlıklar, bireyim kredi kartı seçiminde önemli rol oynamaktadır. Kişinin en çok alışveriş yaptığı sektörde en çok puan veren kredi kartını tercih etmesi de en mantıklısı olacaktır. Ülkemizde ki bankaların yaptıkları kampanyalar ve sağladıkları avantajlar tabi ki oldukça alternatifi müşteriye sunmakta. Bunlardan bir tanesi de Türkiye Finans kredi kartıdır. Peki; Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu Sonucu Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans Happy Kart

Türkiye Finans ve Garanti Bankası anlaşması ile Happy Kart bonus özelliklerini barındıran bir kredi kartıdır. Bu anlaşma gereği Bonus özelliği taşıyan pos cihazlarından yapacağınız alışverişlerde taksitlendirme imkanları yanı sıra bonus kazanma fırsatını da Happy Kart ile elde etmiş olursunuz. Kazanılan Bonus puanları ilerleyen alışverişlerinizde dilediğiniz gibi harcayabilir isterseniz biriktirerek bedava alışverişler gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik sadece yurt içi değil yurt dışı harcamalarınızda da tüm özellikleri ile Türkiye Finans Happy Kart size kazandırır.

Happy Asist

Türkiye Finans Bankası ürünü Happy Kart müşterilerine Happy Asist hizmeti de sunuyor. Bu hizmet sayesinde aracınız yolda kaldığı an çekici hizmeti alabilir, acil sağlık sorunları yaşadığınız da ambulans hizmetinden faydalanabilir veya anahtarınızı unuttuğunuzda çilingir yardımı alabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerden faydalanmak için Happy Asist müşteri hizmetleri numarası 08502222244 numarasını aramanız yeterli olacaktır.

Happy Kart Çeşitleri ve Avantajları

  • Happy Kart Gold ve Happy Kart Classic ürünleri Happy Asist hizmetlerinden yararlanmanıza olanak sağlar. Ayrıca Gold özellikli kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerde ekstra Bonus kazanabilir ve asistan hizmetlerinden daha yüksek teminatlar ile yararlanabilirsiniz.
  • Happy Kart Platinum ise seyahat yapmayı sevenler için üretilmiş ve bir çok hizmeti sunan kredi kartı çeşididir. VIP transfer hizmeti, shuttle hizmeti ve vale hizmeti yanı sıra her uçuşsunuzda ekstra bonuslar kazanmanıza ve bedava uçuş bileti alabilmenize olanak sağlar.
  • Happy KahramanMaraşSpor kredi kartı ile alışverişlerinizi taksitli yapabilir kazandığınız bonuslar ile takımınıza destek olabilirsiniz.

Türkiye Finans Harameyn Kredi Kartı

Hac ve Umre ziyaretlerinizde ki harcamalarınızı daha avantajlı kılan kredi kartı sayesinde indirimlerden ve özel avantajlardan yararlanabilirsiniz. Harameyn kredi kartı ile yaptığınız harcamalardan kazandığınız Bonus puanları hayır kurumlarına bağışta bulunarak hayır işleme imkanına sahip olabilirsiniz.

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Happy Kart kredi kartı başvurusu için buraya tıklamanız ve sizden istenen bilgileri girerek formu göndermeniz yeterli olacak.

 

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvuru Sonucu Takibi

Happy kart başvurusu sonrası başvuru sonucunu takip edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken en yakın Türkiye Finans şubesine gitmek ve kimlik bilgilerinizle başvurum nerede sonucuna ulaşmak. İnternet üzerinden başvuru sonucunuzu görebileceğiniz bir platform henüz mevcut değil.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*