Garanti Bankası Kredi Borcu Sorgulama

İnsanların değişik zaman dilimlerinde birbirinden farklı ihtiyaçları ortaya çıkmaktadır. İnsanların ortaya çıkan ihtiyaçlarının birçoğu ise parasal kaynaklara dayanmaktadır. Birçok kişi için ihtiyaçların giderilmesi konusunda parasal kaynaklar mevcut iken birçok kişi için de parasal kaynakların yetersiz olduğu görülmektedir. Parasal açıdan yeterli kaynak ve desteği olmayan kişiler için son zamanlarda destek ve hizmet veren finansal kuruluşlar mevcuttur. Bu finansal destek ve hizmet kuruluşlarının başında bankalar gelmektedir. Ülkemizde tüketicilerin özellikle para ile ifade edilebilen değerlerin temini, sunumu ve takibi için kurulmuş olan birbirinden farklı bankalar bulunmaktadır.

 

Bu bankaların başında yoğun müşteri kitlesine sahip olan Garanti Bankası gelmektedir. Garanti bankası uzun yıllardan beridir tüketicinin finansal açıdan ihtiyaç duymuş olduğu her türlü ürün ve hizmetin temini ve sunumu konusunda müşteri memnuniyeti kazanmış bir banka olarak karşımıza çıkmaktadır. Halen Garanti Bankası aracılığı ile mevcut ihtiyaçlarını gideren ve gidermek için başvuru yapmış birçok müşteri bulunmaktadır. Garanti Bankası aracılığı ile ihtiyaçlarını kredi ürünleri ile gidermiş olan müşteriler ise merak ettiği kredilerine ilişkin borç bakiyeleridir. Bunun için söz konusu müşteriler bankanın ilgili web sayfası üzerinden, internet bankacılığı aracılığı ile Garanti Bankası Kredi Borcu Sorgulama mevcut borç bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirler. Garanti bankasının sunmuş olduğu birbirinden farklı hizmet kanalları müşterilerinin memnuniyeti kazanmak ve hizmetin devamlılığı açısından önem taşımaktadır.

Garanti Bankasına ait kredi kartınızın borç sorgulaması için sms kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken cep telefonundan mesaj bölümüne girmeniz ve “bilgi” yazarak “kredi kartınıza ait son 4 rakamı yazıp” 3340’a mesaj atmalısınız. Bu sayede mevcut borç bakiyeniz, limitleriniz gibi güncel borç bilgileriniz mesaj olarak size iletilecektir. Bunun yanı sıra “bilgi” yerine “ekstre” yazarak mesajınızı oluşturursanız ekstre bilgileriniz yine anında mesaj olarak gelmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*