Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Yenilendi

Ülkemizin ve Avrupa’nın en köklü ve en büyük bankaları arasında yer alan Garanti Bankası teknolojiyi takip ederek yenilikler eşliğinde gelişim kaydetmeye devam ediyor. Kendi dijital ağını oluşturan Garanti, digital alt yapı noktasında bir çok bankaya da örnek oluşturuyor. Digital bankacılık denilince akla ilk gelen isimlerden olan Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Yenilendi . Kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlayan banka, geçen aylarda duyurduğu banka sırası beklemeden gişe numarası alma hizmeti ile de yine takdirleri topladı. Garanti Bankası internet bankacılığı hizmetini kullanan banka müşterileri ise bu olumlu değişikliklerden oldukça memnun.

Bankacılık işlemlerini saniyeler içerisinde şubeye gitmeden halledebileceğiniz Garanti internet bankacılığına Garanti Bankası’nın resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz. Eğer bankanın müşterisi iseniz ve henüz internet bankacılığı şifrenizi almadıysanız, anında birkaç bilgi ile siz de şifrenizi oluşturabilirsiniz. Bunun için, Garanti web sitesi internet şubesi kısmında yer alan “ilk kez parola almak istiyorum” linkine tıklamanız yeterli. Karşınıza çıkacak ekranda sizden istenecek bilgiler, TC kimlik numaranız veya banka müşteri numaranız, GSM numaranız ve kart şifreniz. Bu bilgileri eksksiz şekilde doldurduktan sonra Garanti Bankası internet bankacılığı şifre alma işlemini başarılı şekilde tamamlamış olacaksınız.

İnternet bankacılığı adımından bir çok hizmetten faydalanmanız mümkün. Örneğin; otomatik fatura ödeme talimatı oluşturabilir veya tesisat numaranız ile faturanızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Bu gibi kolaylıklarını saymakla bitiremeyeceğimiz Garanti Bankası internet bankacılığı sayesinde neler yapabileceğimize resimlerle göz atalım.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Yenilendi İşte Yeni Karşılama Ekranı

Garanti Bankası İnternet Şubesi Menü Kullanımı

ÖZET

Bu kısımda tüm hesaplarınıza ait varlık dökümünü ve tüm borçlarınızı tek ekranda görebilir, gelir-gider tablosu oluşturabilir, nakit akışınızı ve getirilerinizi takip edebilirsiniz.

HESAP ve ÜRÜN

Bu bölüm Garanti internet şubesinin en çok tercih edilen bölümü olsa gerek. Bu menüden hesaplarınızı, kredi kartlarınızı, sigortalarınızı ve emeklilik sözleşmelerinizi takip edebilir ayrıca HGS/OGS yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz. Çek senet işlemleri gibi işlemlerinizi de bu bölümden gerçekleştirmeniz mümkün.

KART

Menünün bu bölümünden ise sanal kartlarınız da dahil tüm kredi kartlarınızın bilgilerine erişmeniz mümkün. Ayrıca kredi kartı ile yaptığınız harcama itirazlarını da buradan kolaylıkla yapabilirsiniz.

PARA TRANSFERİ

Havale ve EFT emirlerinizi oluşturabilir, bu emirleri kaydedebilir ve diğer para transferi işlemlerini buradan halledebilirsiniz.

ÖDEME

Bu adımda tüm fatura ödemelerini ve kredi kartı ödemelerini anında gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca şans oyunları ödemelerini de yapabileceğiniz bu menüde i-tunes kodu da satın almanız mümkün.

YATIRIM

Garanti Bankası internet bankacılığı yatırım menüsünden hisse senedi, repo, bono, döviz alım satımı gerçekleştirmeniz mümkün. Ayrıca daha bir çok yatırım aracına bu adımdan ulaşabilirsiniz.

BAŞVURU

Bu adımdan yeni kredi kartı ve hesap açılışı, kredi ve GSM telefon hattı da dahil bir çok başvuruyu yapabilirsiniz.

garanti-internet-bankacılığı-başvuru

 

1 Comment Posted

  1. yenilenmiş internet bankacılığınız tam bir rezalet.insanların alıştığı sistemi keyfinize göre değiştiriyorsunuz. Sanki bütün vatandaşlar bankacılık kursu görmüş. 1 sattir uğraşıyorum hesablarıma ulaşamadım .herhalde insanlar banka işlemlerine ulaşmasın istiyorsunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*