Garanti Bankası EFT Saatleri 2017

GARANTİ BANKASI EFT SAATLERİ  2017 – Finansal sistem içerisinde finansal aracılık görevi yapan birçok banka gibi Garanti Bankası da gelişen teknoloji ve değişen bankacılık hizmetlerine ayak uydurmak durumunda kalmıştır ve havale, EFT gibi hizmetleri de kendi bünyesinde barındırma yoluna gitmiştir. Farklı iki banka arasında fon akışının sağlandığı EFT, günümüzde en çok kullanılan bankacılık işlemleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

 

Herhangi bir EFT işlemi gerçekleştirebilmek adına her bankanın kendine ait işlem saatleri vardır ve bu saatler farklılıklar göstermektedir. GARANTİ BANKASI EFT SAATLERİ 2017 hafta içi her gün sabah saat 09.00 ile akşam saat 17.15 arasındadır. Garanti bankası bundan bir süre önce bu hizmeti 16.00’da noktalamaktayken bu saati 17.15’e çekmesi hem bankaya daha fazla fon girmesini, hem müşterilerin işlemlerini daha rahat bir şekilde yürütülmesini sağlamıştır. Bunun doğal bir sonucu olarak da karşılıklı memnuniyetin doğmasına vesile olmuştur. Bu durum, diğer bankalarda yapılan EFT işlemine kıyasla Garanti Bankasını daha avantajlı bir konuma getirmektedir.

 

Eft Saatleri– Yapılan fon transferi işlemleri, herhangi bir sorun olmadığı takdirde, genel olarak 5 ile 10 dakika arasında değişen bir süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. Bu bağlamda yapılan işlem, bankanın mesai saatleri dışında yapılmışsa takip eden bir sonraki mesai gününde aktarımı gerçekleştirilmiş olur. Aynı durum, resmi tatiller, hafta sonu tatilleri ve diğer özel günler için de geçerliliğini korumaktadır.

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. Banka EFT Saatleri 2016 - Banka Kredi Notu
  2. Garanti Bankası internet Şubesi Şifre Nasıl Alınır - Banka Kredi Notu

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*