Garanti Bankası Cepbank Para Gönderme İşlemleri

Bankada sıra beklemek istemeyen, ATM arama derdiyle uğraşmak istemeyen ve hayatını daha da kolaylaştırmak isteyenlere Garanti bankası Cepbank uygulamasıyla hizmet vermektedir. Böylece cepbank uygulaması ile cep telefonunuzdan  eft ve havale ya da para gönderme işlemleri yapabilmektedirler. Peki Garanti Bankası Cepbank Para Gönderme İşlemleri nasıl yapılır?

 

Bunun için öncelikle Garanti bankası cepbank uygulamasına sahip olmanız gerekmektedir. Cepbank uygulamasına sahip olmak içinse internet şubesine giriş yaptıktan sonra cepbank menüsü altındaki cepbank tanımla kısmına tıklayın. Sonrasında cepbank uygulamasında kullanacağınız cep numaranızı, hesap numaranızı ve günlük işlem üst limitinizi, cepbank şifrenizi belirleyin. Sonrasında tanımla dedikten sonra cepbank uygulamanızı para gönderme işlemleriniz ve diğer işlemleriniz için kullanabilirsiniz.

 

Garanti bankası cepbank uygulamasıyla cep telefonunuzun kısa mesaj uygulamasını kullanarak, Garanti bankasının facebook sayfasındaki cepbank uygulamasından, akıllı telefon ve android uygulamalarından , internet, paramatik ya da cep şubenizden istediğiniz kişinin para kartına para gönderebilmektesiniz.

 

Cepbank uygulamasıyla GSM tl yüklemesi yapabilir, kredi kartı borcunuzu ödeyebilir, OGS ve KGS ödemelerinizi de yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Cepbank Para Gönderme İşlemleri

Bir başkasına Garanti bankası cepbank uygulaması ile para göndermek istediğiniz takdirde ise para göndermek istediğiniz kişinin Garanti bankası kullanıcısı olmasına gerek yok. Para göndermek istediğiniz kişinin cep telefonu ve sms hattı olması yeterli. Siz parayı gönderdikten sonra parayı alacak kişi Garanti bankası paramatiklerden kartsız işlem yaparak kendisine yatırılan parayı çekebilir.

 

Yukarıda Garanti bankası cepbank uygulaması ile nasıl para gönderebileceğinizi anlattık. Cepbank uygulaması kullanmak istediğiniz takdirde ilk önce uygulamayı cebinizi indirmeniz ve tanımlamanız gerekmektedir ki bunu nasıl yapacağınızı da adım adım anlattık. Ardından sms yolu ise istediğiniz kişiye maksimum 1000 tl üst limit olmak kaydıyla istediğiniz miktarda para göderebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*