Bankaların Kiralık Kasa Ücretleri

Çok değerli eşyaların ya da evrakların saklanması için bankaların kasaları müşteriler tarafından kiralanmaktadır. Kiralık kasalar sayesinde banka müşterileri saklamak istedikleri evrakları rahat ve güvenli bir şekilde saklamaktadırlar. Bankaların kiralık kasa ücretleri değişkenlik göstermektedir. Bankaların kiralık kasa ücretleri bankadan bankaya olduğu gibi, kasa boyuna göre de değişkenlik göstermektedir. İşte, Bankaların Kiralık Kasa Ücretleri;

Bank Asya Kiralık Kasa Ücretleri: Bank Asya  küçük boy kasa kiralamada 150 tl, orta boy kasa kiralamada 200 tl, büyük boy kasa kiralamada 250 tl’dir. Bu kasa kiralama ücretleri yıllık olan kiralama ücretleridir.

Garanti Bankası Kiralık Kasa Ücretleri: Garanti Bankası da kasa kiralayabileceğiniz bankalar arasında bulunmaktadır. Garanti Bankası’nda kasa kiralayarak değerli eşya ve evraklarınızı saklayabilirsiniz. Garanti Bankası kasa ücretleri; küçük boy kasa 350 tl, orta boy kasa 390 tl, büyük boy kasa 490 tl’dir.

Fiba Banka Kiralık Kasa Ücretleri: Fiba Banka kasa kiralayabileceğiniz bankalardandır. Fiba Banka ile kasa kiralamak için küçük kasalara 350 tl, orta boy kasalara 400 tl, büyük boy kasalara da 500 tl ödenmektedir.

İş Bankası Kiralık Kasa Ücretleri: Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından olan İş Bankası’ndan kasa kiralayabilirsiniz. İş Bankası ile kasa kiralayabilmeniz için 215 tl ön ödeme yapmanız gerekmektedir. Bunun haricinde yıllık olarak küçük boy kasalar için 340 tl, orta boy kasalar için 400 tl, büyük boy kasalar için de 500 tl ödemelisiniz.

Ak Bank Kiralık Kasa Ücretleri: Türkiye’nin özel bankalarından olan Ak Bank kiralık kasa hizmeti alabileceğiniz bankaların başında gelmektedir. Avantajlı kiralık kasa fırsatlarıyla Ak Bank kiralık kasalarında değerli eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Akbank kasa kiralayabilmek için 200 tl ön ödeme yapmanız gerekmektedir. Daha sonra buna ilave olarak küçük boy kasalar için yıllık 325 tl, orta boy kasalar için yıllık 380 tl, büyük boy kasalar için de yıllık 400 tl ödeme yapılması gerekmektedir.

Vakıfbank Kiralık Kasa Ücretleri: Vakıfbank kiralık kasa hizmetinden yararlanabilmek için 300 tl depozito verilmesi gerekmektedir. Daha sonra küçük boy kasalar için yıllık 300 tl, orta boy kasalar için yıllık 385 tl, büyük boy kasalar için de yıllık 520 tl ödenmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*