Findeks Türkiye’ nin en büyük 9 bankasının katılımı ile başlayan bir bilgi havuzudur. Findeks hesabı her bireye özgü olup ilk üyelik işleminde ad soyadı TC kimlik no gibi bilgiler istenmektedir. Bilgilerin doğruluğu sağlandıktan sonra findeks’ e kaydedeceğiniz telefon numarası ile her girişte güvenliğiniz sağlanacak ve şifre gelecektir.

Findeks nedir?

 

Findeks Türkiye’ nin en büyük 9 bankasının katılımı ile başlayan bir bilgi havuzudur.  Findeks hesabı her bireye özgü olup ilk üyelik işleminde ad soyadı TC kimlik no gibi bilgiler istenmektedir. Bilgilerin doğruluğu sağlandıktan sonra findeks’ e kaydedeceğiniz telefon numarası ile her girişte güvenliğiniz sağlanacak ve şifre gelecektir.

Findeks ile kayıp yaptırdıktan sonra dilerseniz banka hesaplarınızı veya kredi kartı hesaplarınızı tanıtabilirsiniz. Findeks içerisinde yer alan verilerde banka kredi borcu, kapatılan banka kredi borcu, kullandığınız kredi sayısı, toplam kredi kartı, toplam kredi kartı borcu, kullanabileceğiniz toplam kredi miktarı ve kalan kredi miktarı gibi tüm banka ve kredi bilgileriniz yer almaktadır.

Kredi Raporu

Kredi ve kredi kartlarını ödediğiniz tarihler ve hesaplara göre findeks kredi notu hesaplamakta ve güncel puanları sizlere sunmaktadır. Kredi kayıt bürosunun bir hizmeti olan findeks’ de kredi notu, risk raporu, not danışmanı hizmetler, çek endeksi, çek raporu ve takipçi hizmetleri bulunmaktadır.

Findeks ilk kurulduğunda ilk hizmetlerinizde herhangi bir ücret almamakta idi şimdi belli bir ücret dahilinde hizmet vermektedir. . İlk kredi notu hesaplama her ayın 9’ unda güncellenen findeks puanlarını öğrenmek için belirli bir ücret ödenmektedir.  Findeks’ den sürekli hizmet alarak her ay düzenli puanlarınızı hesap ettirebilirsiniz. Klasik gol ve Premium hizmetler ile yılda ödeyeceğiniz bir miktar sayesinde 12 ay boyunca banka kredi notunuzun hesaplanmasını sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*