Findeks Hesabı Silme

Findeks Hesabı Silme, Nasıl Silinir

Findeks Hesabı Silme, Nasıl Silinir-Günümüz koşullarında kişiler artık hemen her işlemlerini internet üzerinden yapmayı tercih etmektedirler. Hem pratik olması hem de zamandan büyük ölçüde tasarruf yapılabilmesi, kişiler için büyük bir öneme sahip olmaktadır. Özellikle de son yıllarda bankacılık işlemlerinin de internet üzerinden yapılması, kişilerin memnuniyetlerini en yüksek seviyede tutmayı başarmaktadır.

Bankalardan kredi çekebilmek için en önemli kriter hiç şüphesiz ki kredi notudur. Kişilerin kredi notlarını hızlı bir şekilde öğrenebilmeleri için kurulmuş olan ve Türkiye’nin yeni finansal yönetim platformu sloganına sahip olan Findeks, oldukça fazla sayıda kişi tarafından kullanılmaya başlamıştı. Ücretsiz üyelik ile birlikte kişilerin birkaç küçük dokunuş ile kredi notunu öğrenebilmeleri, herkes için son derece cazip bir fikir olarak görülmekteydi. Fakat üyeliğin ücretsiz olmasına nazaran yapılan her işlem için 4 TL gibi bir ücretin istenmesi, oldukça fazla sayıda kişinin bu üyeliklerini silmek istemelerine de neden olmuştur. Findeks hesabı silme işlemlerinde, site üzerinde herhangi bir yönlendirme ya da yardım bölümü bulunmamaktadır. Bu sebeple kişiler bu işlemleri internet üzerinden yapamamaktadırlar. Aynı zamanda Findeks, kullanıcılarına sunduğu birbirinden farklı paketler sayesinde kredi danışmanlığı ya da risk raporu gibi hizmetleri sunsa da kişilerin bu işlemler için ücret ödemeleri yüzünden çok fazla rağbet görmemektedir. Kişilerin Findeks hesabı silme işlemlerini başarıyla yapabilmeleri için internet üzerinden değil Findeks müşteri hizmetleri numarası olan 444 4 552’yi aramaları gerekmektedir. Bu arama esnasında sesli imza teknolojisi kullanılmakta ve kişilerin her türlü konuşmaları da kayıt altına alınarak üyelikleri silinebilmektedir. Aynı zamanda iletişim bölümünde yer alan mail adresine de mail gönderebilir ve hesabın silinmesi gerçekleştirilebilir.

findeks hesabı nasıl silinir

Findeks ile kredi notunu öğrenme, piyasaya çıktığı ilk günden itibaren büyük bir rağbet görse de kullanıcılarının yaptıkları her işlemlerden ücret alması sebebi ile kişiler tarafından olumsuz bir şekilde nitelendirilmektedir. Kişiler artık kredi notlarını Findeks hesabı ile ücretli bir şekilde öğrenmektense, bankalara başvurarak daha sağlıklı ve ücretsiz bir yolu tercih etmektedirler. Bu gibi sebeplerden dolayı da Findeks, gün geçtikçe daha fazla kullanıcısını kaybetmeye devam etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*