Finansbank Kredi Borcu Yapılandırma

Finansbank Kredi Borcu Yapılandırma-Finansbank dışındaki herhangi banka ya da bankalarda kredi veya kredi kartı borçlarınız varsa, taksit ödemeleriniz varsa, bunları Finansbank kredi borcu yapılandırma hizmeti olarak söyleyebileceğimiz borç transferi kredisi hizmetiyle tek bankada toplayabilirsiniz.

Borç transfer kredisi almanız durumunda başka bankada bulunan kredi kartı borcunuzu tek seferde kapatıp, anlaşılmış olunana vade ve faiz ile bu bankaya ödemelerinizi yapabilirsiniz. Aynı şekilde başka bankadan ihtiyaç veya taşıt kredisi kullanmışsanız, bu kredileri Finansbank’a taşıyabilirsiniz.

Finansbank bu hizmette 36 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır. Gerekli koşulları sağlıyorsanız, başvuru yapmanız halinde bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Bu şekilde dağılmış olan kredi borçlarınızı tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. Aylık %1.37’den başlayan faiz oranları sunulmaktadır.

Borç transferi ile Finansbank’a sadede kredi kartı borcu, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi taşınabilir. Mevcut kredinin tamamı taşınmak zorundadır, kredinin bir kısmını taşımak gibi bir seçeneğiniz yoktur.

Finansbank kredi borcu yapılandırma Bunun dışında Finansbank’tan kullanmış olduğunuz herhangi bir kredi içinde bankanızdan bu krediyi yapılandırabilirsiniz. Mevcut kredinizin taksitlerini ödemekte zorlanıyor veya ödeyemiyorsanız, bankanız ile görüşüp mevcut kredinizi yapılandırıp yeni ödeme seçenekleri ile taksitlerinizi ödeyebilirsiniz. Bu yapılandırma onaylandığında size yeni bir kredi çıkmış oluyor aslında ve bu yeni kredinizle mevcut olan krediniz kapatılıyor. Artık yeni ödeme seçenekleri ile yani yeni vade ve faiz seçenekleri ile ödemelerinize devam edebilirsiniz. Kredi yapılandırma bu şekilde gerçekleştirilir.

1 Comment Posted

  1. Merhaba bende finansbankta kredi kartı borç yapılandırması yapmayı düşünüyordum. yazınızı gördüm verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*