Finansbank EFT saatleri 2018

Finansbank EFT Saatleri 2018

Türkiye’de tercih edilen belli başlı bankalar var. Finansbank ise bu bankalar arasına girmeyi başarmış bankalardan birisi. 1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuş banka ilk özel sektör bankası olarak bilinmektedir. Bankanın hisse senetleri ise 1990 yılından itibaren İMKB’de işlem örmeye başlamış ve bu sayede de örnek bir banka olarak görülmüştür.

2018 Finansbank EFT Saatleri

EFT bankalar için nemli işlemlerin başında geliyor. Finansbank EFT işlemlerini ise banka şubelerinden, mobil bankacılıktan ve internet bankacılığından 7/24 yapılabiliyor. Ancak bilindiği üzere para transferinde EFT saatleri önemli. Finansbank EFT saatlerini gün içerisinde belirleyen bir banka dolayısıyla bankacılık sektörü içerisinde vermiş olduğu bu hizmetinde kendisine has olduğunu söylemektir. Finansbank kullanılarak para transferi yapılması halinde eğer ki işlem EFT saatleri içerisindeyse aynı gün karşı hesaba geçiş yapar ancak diğer bankalarda olduğu gibi EFT saatleri dışındaysa o zaman transfer işlemi bir sonraki güne sarkacaktır. Finansbank EFT saatleri 2018 yılında sabah saat 09:00 akşam ise 17:15 de bundan önceki yıllarda olduğu gibi aynı şekilde devam edecek. Ancak EFT işleminin Cuma günü 17:00’den sonraya kalması durumunda transfer işlemi pazartesi gününe aktarılacaktır.

Finansbank EFT İşlemi Ne Kadar Sürer?

Finansbank EFT işlemlerinde 5 dakika içerisinde para transferi işlemi gerçekleşmektedir. Bu anlamda yapacağınız bir transfer işlemi için anlık tabirini kullanmak yerinde olacaktır. Finansbank işlem hacmi oldukça yüksek olan bankalardan birisi bu nedenle de bazı EFT işlemlerinin 30 dakikaya kadar sarkabilmesi normaldir. Bu nedenle işlem yapılırken bu durumun göz önünde bulundurulması gerekir.

EFT Sorgulama EFT işlemi için herhangi bir yöntemin tercih edilebileceğini söylemiştir bu işlem öncesinde yapılması gereken tek şey İBAN numarası ve alıcı ismidir. Bu bilgilerin doğru olmaması halinde ödeme başka bir hesaba aktarılabilir bunun fark edilmesi halinde ise 0850 222 0900 numaralı telefonun aranması gerekecektir. Bu numaradan müşteri hizmetleriyle iletişime geçilmesi halinde sorunun çözümü için çalışma başlatılır. Burada hız oldukça önemlidir. Yanlışlık fark edildiği anda doğrudan müdahale edilmesi gerekir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*