Finansbank Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank Cardfinans Kredi Kartı başvurusu-Günümüzde nakit ihtiyacının karşılanmasında ya da gelir üstü harcama yapılmasında en sık başvurulan yöntemlerden birisi, kredi kartı kullanımı olarak ön plana çıkmaktadır. İhtiyaç sahiplerine kredi kartı hizmetlerinin sunulması konusunda finansbank çeşitli alternatifler geliştirmiştir.

Sizlerde finansbank cardfinans kredi kartı başvurusu yapmak istiyor iseniz, banka tarafından sizlere sunulan farklı başvuru metotlarından yararlanmalısınız.

Finansbank Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu Şekilleri

Eğer finansbank’tan bir kredi kartı almak istiyor iseniz, kullanabileceğiniz ilk yöntem bankanın internet adresi olarak ön plana çıkmaktadır. Finansbank’ın resmi internet sitesine giriş yapmalı ve açılan ana ekranda kartlar hanesini tıklamalısınız.

Yeni açılan pencerede karşınıza kart başvuru merkezi başlığı altında bir kategori gelecektir. Bu kategorinin hemen altında, bir kart seçimi yapmanız sizlerden talep edilecektir. Almayı düşündüğünüz kart seçeneğini buradan işaretlemeniz gerekmektedir. Şayet finansbank cardfinans kredi kartı başvurusu yapmak istiyor iseniz, kategorideki cardfinans seçeneğini işaretlemeli ve hemen altındaki hızlı başvura tıklamalısınız.

Yeni gelen ekranda, cardfinansın internet sitesine yönlendirilmiş olduğunuzu göreceksiniz. Başvuru yapabilmek için 10 haneli cep telefon numarasını girmeniz ve hemen alt kutucukta bulunan TC. Kimlik numarası hanesini doldurmanız gerekmektedir. Hem TC. Kimlik numarasının, hem de cep telefon numarasının eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduğundan emin olmanız, işlemlerinizde hata ile karşılaşmayacağınız anlamına gelecektir.

İlgili haneleri doldurup hemen başvur butonuna tıklanması, müracaatınızın banka tarafından alındığını ifade edecektir. Dileyen ihtiyaç sahipleri, kart başvurusu yapmadan önce kart başvuru durumu seçeneğinden kendi durumlarını yani kredi kartı alıp alamayacaklarını sorgulayabilirler.

İsim, soy isim, cep telefonu, TC. Kimlik numarası ve güvenlik kodu girilerek, listelemenin seçilmesi kart başvuru durumunu sizlere aktaracaktır. Bu seçeneğin haricinde, bankanın ilgili telefon hattı üzerinden kart başvurusu talebinde bulunmanızda mümkün hale getirilmiştir. Bankaya ait olan 0850 222 0 900 numaralı hattın aranması ve bu hat üzerinden kredi kartı talebi yapılması, finansbank tarafından sunulan bir hizmettir.

Finansbank Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu Şartları

Finansbank üzerinden finansbank cardfinans kredi kartı başvurusu yapmak istiyor iseniz, düzenli bir gelire ve sağlıklı bir kredi notuna sahip olmanız gerekmektedir. Banka tarafından göz önüne alınan en önemli kriterler, temiz bir sicil ve düzenli gelirdir.

Cardfinans Kredi Kartı Avantajları

Finansbank avantajlarından yararlanacağınız kredi kartında 1000 tl harcamanıza 1 tl puan vermektedir. 120.000 işyeri ile anlaşmalı kredi kartının yıllık aidatı 75 tl dir.

 

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Finansbank Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme - Banka Kredi Notu

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*