Fibabanka İnternetten Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Fibabanka İnternetten Bonus Kredi Kartı Başvurusu -Fibabanka tarafından müşterilerine özel olarak hazırlanmış Bonus puanlı kredi kartı ile müşteri gruplarına göre bir çok kredi kartı çıkartmıştır.

Bu yazımızda Fibabanka‘ya ait olan Bonus özellikle Kredi kartlarının internetten başvuru işlemini nasıl yapılacağını, kredi kartı işlemlerinde istenen bilgileri, gerekli işlemleri tek tek adım adım olarak ele alınacak önce tarafımızca kredi kartı başvurusu yapılacak öngörülen işlemler bu yazımızda ele alacağız.

Uzatmadan önce kredi kartı başvurusunun nasıl yapılacağını daha sonrasında ise fibabanka kredi kartı türlerini anlatalım. Fibabanka internet sitesinden başvuru için tıklayınız.

Fibabanka şubelerinin bulunduğu iller de ki kişilere kredi kartı verilmektedir.

Verdiğimiz bağlantıya tıklayarak fibabanka internet sitesindeki kredi kartı başvurusu formuna yönleneceksiniz. Buradan öncelikle Fibabanka müşterisi olup olmadığınızı işaretleyin.  Daha sonrasın da ise istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girin, En altta ki doğurulama kodunu girin ve başvur butonuna tıklayınız.

fibabanka kredi kartı başvurusu

Başvuru işlemi bu kadar, Zaten yeni pencerede başvurunuzun alındığını en kısa sürede sms ile bildirileceği söyleniyor. Başvuru işleminde finansal karneniz olan kredi notu bakıldığında ve risk raporu detaylı olarak incelendikten sonra tarafınıza sms ile başvuru sonucunuz gönderilecektir.

Fibabanka Kredi Kartları

Fibabanka Bonus Klasik Kredi Kartı

Bedavası en  bol bonus özelliği olan kredi kartı türlerinden klasik olan kredi kartıdır. Türkiye’de ilk olan çipli kredi kartı ile bonus puanlarının yanında taksit ve alışverişler kampanyalar sunmaktadır.

Yıllık Kart ücreti:55 TL

Fibabanka Bonus Gold Kredi Kartı

Bonus özelliği olup, Çipli özelliği, taksit imkanı ve alışveriş kampayanları ile avantaj olarak Klasik kredi kartından daha fazla puan ve daha fazla taksit imkanı vermektedi.r

Yıllık kart ücreti:65 TL

Fibabanka Bonus Platinum Kredi Kartı

Diğer bonus kredi kartlar ile aynı olan platinum kart ile yapılan harcamalardan daha fazla bonus kazanırsınız. Eğer çok alışveriş yapıyor ve harcamalarınızı kredi kartı ile yapıyor ve daha fazla bonus puan kazanmak istiyorsanız bu kartı tercih edebilirsiniz.

Yıllık Kart Ücreti: 75 TL

Fibabanka Ücretsiz Kredi Kartı

Fibabanka’nın ücretsiz kredi kartı yani yıllık kart ücreti olmayan kredi kartıdır.  Nakit çekim ve alışverişlerinizde bu kartı kullanabilirsiniz. Bu kartın bonus özelliği olmayıp herhangi bir puan kazanmazsınız. Bu kart başvurusunu fibabanka şubelerinden yapmanız gerekmektedir.

Fibabanka Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Kredi kartı şifrenizi almak için öncelikle kartınızın eline geçmesi gerekiyor. Kartınızı elinize geçtiği zaman 444 88 88 numaralı fibabanka müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı şifrenizi alabilirsiniz.

Daha Fazla Bonus Nasıl Kazanırım

Bonus özellikli Fibabanka kredi kartı ile daha fazla bonus kazanmak için, fibabanka uygulamalarını, internet sitesini takip etmeniz halide daha fazla bonus kazanabilir, taksit kampanyalarını ve indirimli alışverişlerden haberdar olabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*