Enpara Kredi Borcu Yapılandırma

Enpara Kredi Borcu Yapılandırma -Finansbank’ın şubesiz bankacılık girişimi olan ve iyi bir başarı yakalayan enpara üzerinden bilindiği gibi kredi kullanılmaktadır. Enpara kredi başvurusu adlı yazımızı okuyabilir detaylı bilgiler alabilirsiniz. Bu yazımızda enpara üzerinden alınan kredi’nin nasıl yapılandırılması gerektiğini bunun için ne gerektiğini detaylı olarak anlatacağız.

Enpara.com üzerinden kredi aldınız ve kredinizi ödemeye başladınız. Ancak geçen zaman içerisinde ekonomik olarak sıkıntılar çekmeye başladınız. Ekonomik sıkıntılarınızdan dolayı kredi taksitleri yüksek gelmeye ve ödeyememe durumuna geldi iseniz, Bankaya başvuru yaparak kredi yapılandırma başvurusundan bulunabilirsiniz. Şubesiz bankacılık olduğu için herhangi bir şubeye değilde 0850 222 3663 numaralı enpara müşteri hizmetlerini arayarak kredi borcunuzu ödeyemediğinizi bu nedenle yapılandırma istediğinizi belirtin.

Banka sizden yazılı başvuru ile yapılandırma işlemini isteyecektir. Başvurunuzu dilekçe ile yazın ve imzalayın, Kimlik fotokopinizle birlikte müşteri hizmetlerinin size verdiği mail adresine gönderiniz. Enpara müşteri hizmetleri size kısa süre içerisinde başvurunuzu sonuçlandırarak dönüş yapacaktır.

Enpara müşteri hizmetleri de size detaylı bilgi verecektir. Eğer Kredi borcu yapılandırma başvurunuz onaylanmazsa endişelenmenize gerek yok, başka bir bankadan kredi alarak borcunuzu yapılandırabilirsiniz. Borç transferi kredisi veren bankalara bakarak  başka bankadan borç transferi kredisi alarak kredi borcu yapılandırma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*