Fibabanka EFT saatleri 2018

Fibabanka EFT Saatleri 2018

Fibabanka birçok kaliteli hizmeti müşterilerine sunan bankalar arasında yer alıyor. 2010 yılında kurulmuş olan banka dünyada da hisseleri bulunmakta. Bugün Türkiye’deki şubelerine baktığımız zaman ise sayısının 80’lerde olduğunu görebiliyoruz. KOBİ’lere destek amaçlı kurulmuş olan bankanın Türkiye’de müşteri portföyü de oldukça geniş. KOBİ’lere sağladığı destekler arasında ise banka kartı, kredi kartı, kredi, üye işyeri uygulaması, nakit ödeme imkanı, yatırım ürünleri, sigorta, emeklilik hizmeti ve kurum anlaşmaları bulunuyor.

Fibabanka aynı zamanda tarım sektörüne ilişkinde desteklerini sürdürüyor bu anlamda tarım kredileri de bulunuyor. Fibabanka Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuş ve Fiba Holding’in hisse oranı % 71.52 oranındadır. Bankanın uluslararası anlaşmaları da var buna göre uluslararası piyasa da para gönderimi ve alımı da yapılabiliyor. Dünya devi Western Union ile işbirliği vardır. Bankalar söz konusu olduğunda EFT ve Havale konusu da her zaman önemlidir. Bu anlamda Fibabanka EFT işlemini de gerçekleştirebiliyor.

Fibabanka EFT saatleri 2018 yılı için ise sabah 09:00akşam 16:00 olarak belirlenmiş. Bankanın 80 şubesi 7/24 hizmete dayalı olarak çalışıyor. Bu anlamda havale ve EFT saatleri dışında da işlem yapılabiliyor. Şubesiz bankacılık internet bankacılığı hizmetlerinden günün her saatinde yararlanılabiliyor. Ancak EFT saatleri dışındaki işlemlerde para transferi bir sonraki gün yapılabiliyor. Her bankanın belirlemiş olduğu EFT saatleri dışındaki ödemelerde olduğu gibi Fibabanka’ da bu konuda hizmetini sorunsuz ve aksaksız olarak tamamlayabiliyor. Bankanın 80 şubesinden 42 tanesi İstanbul’da 10 tanesi Antalya’da ve 8 tanesi ise Ankara’da bulunuyor.

Fibabanka müştirilerinin prestijine önem veren bankalar arasında bu nedenle de her müşterisine özel hizmet sunabilme gayreti içerisinde. Bankacılıkta bir ilk olan kişiye özel ve ayrıcalıklı banka hizmetini alan müşterilerden hesap işletim ücreti alınmıyor. Aynı zamanda kredi kartı olanağı da sunabiliyor. Bonus Platinum kartı alan müşteriler yıllık kart aidatı ödemiyor. Tüm ATM’lerden ücretsiz para çekebilme olanağı sunuyor. Banka müşteri ile birebir iletişime önem veriyor bu anlamda eminer ve kokteyllerle müşterilerine ücretsiz katılım sağlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*