Red zero percent sign isolated on white background, three-dimensional rendering

Faizsiz Kredi Kampanyaları

Krediler; bireylerin ihtiyacı olduğunda gerekli olan finansal desteği sağlamak için büyük önem taşımaktadır. Ancak kredilerin geri ödemesinde faiz işlemesi yapıldığında müşteri geri ödemelerde zorluk çekmektedir. Müşterinin geri ödemelerde borcunu faizli ödemesi aldığı kredi miktarından çok yüksek miktarda kredi ödemesi yapmaktadır. Bunun için de faizsiz kredi kampanyalarını tercih ederek, kendiniz için avantajlı krediyi kullanmış olursunuz. Faizsiz kredilerde ne kadar kredi miktarı aldıysanız aynı miktarda geri ödeme yaparsınız. Banka krediye her hangi bir faiz uygulaması yapmayacaktır. Ancak bankaların dosya masrafı koymasından dolayı da aldığınız krediyi aldığınız miktarda ödemezsiniz. Bunun İçin Faizsiz Kredi Kampanyaları ile faizsiz kredi alırken özellikle dosya masraflarına dikkat etmelisiniz.

Faizsiz kredi veren birçok banka bulunmaktadır. İşte, faizsiz kredi veren bankalar;

Finansbank Faizsiz Kredi: Finansbank faizsiz kredi veren bankalar arasında bulunmaktadır. Finansbank faizsiz kredi imkânını yalnızca işverenlere sunmaktadır. Finansbank faizsiz kredi imkânından yararlanmak için mutlaka Finansbank müşterisi olmanız gerekmektedir. Finansbank faizsiz kredi imkânına göre banka işverenin çalışanlarına ödemesi gereken maaşları günü geldiğinde öder ve hiçbir faiz uygulaması yapmadan üç gün içinde ödemeyi geri talep eder. Ödemenin geri alınamaması halinde banka 3 günün sonunda faiz işletmeye başlayacaktır.

Denizbank Faizsiz Kredi: Denizbank 1000 ile 10000 TL arasında kredi imkânda sunmakta ve kredilerin tamamını faizsiz olarak sunmaktadır. Denizbank faizsiz kredisinde %0 faiz uygulayarak müşterilerine cazip fırsatlar sunmaktadır. Alınan kredinin vade tutarıysa 12 aya kadar çıkarılabilmekte olup, en kolay ödeme yöntemini oluşturmaktadır.

Akbank Faizsiz Kredi: Akbank da faizsiz kredi imkânı tanıyan bankalar arasında yerini almaktadır. Faizsiz krediler içinde işverenlere verilen krediler, hibe krediler, KOSGEB kredileri yer almaktadır. Akbank tarafından işverenlere verilen kredinin temel amacı işverenin iş verdiği kişilere yapılacak maaş ödemelerin banka tarafından otomatik yapılması ve ödemeleri işverenin belli bir süre sonra yapıyor olmasıdır. Bu sayede işveren çalışanlarının maaşını ödemekte sıkıntı yaşamayacaktır. Akbank faizsiz kredi veren kredi çeşitleri arasında hibe kredi, KOSGEB krediler yer almaktadır. Hibe kredi ve KOSGEB kredilerinin asıl amacı iş kurmak isteyen vatandaşın, iş kurmasını sağlamaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*