Ertelemeli Kredi Veren Bankalar Listesi

Düğün için, ev sahibi olmak için, bir araç almak için… Çeşitli nedenler ile çekilen krediler bir anlamda ekonomik yönden rahatlık sağlamaktadır. Fakat bazen kredi çekildiği zaman zor koşullar oluşmuş biraz süre olsa keşke denmiştir. Bu noktada ertelemeli kredi veren bankalar incelenmeli ve kredi ödemelerine biraz daha geç başlanılmalıdır. Bankalar, müşterilerine özel kampanyalar ile kredi erteleme fırsatı sunmaktadırlar. İşte bu imkanı sunan bankalar ve kredi faiz oranları.

  • İngbank Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Kampanya 3.000 TL’den 100.000 TL’ye kadar kullanılacak ihtiyaç kredileri için geçerli. İngbank 3 ay mola sloganı ile devam ettiği kampanya da faiz oranı %1,39 görülmekte. Başvuru için İngbank şubelerinden ve web sitesi üzerinden Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ile taleplerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Akbank Ertelemeli Kredi Fırsatı

Ertelemeli kredi veren bankalar arasında olan Akbank, açıkladığı faiz oranı ile de bu alanda gerçekten iddialı olduğunuzu gösteriyor. 48 aya kadar vade imkanı sunan Akbank ertelemeli kredide faiz oranları %1,19’dan başlamakta.  Son başvuru tarihi 31 Ekim 2016 olup, kredinizi şimdi kullandığınız taktirde ödemelerine 2017 yılında başlıyorsunuz. Akbank ertelemeli krediye web üzerinden, direkt bankacılık mobilden, şubelerden başvurabilirsiniz. 10 Bin Lira Akbank ertelemeli kredinizi 48 ay vade ile kullanmak isterseniz aylık taksitleri 296,77 TL ve faiz oranı %1,29 olmaktadır. İlk taksit ödemenizi 02.01.2017 tarihinde yaparsınız. 2017 kredi Akbank fırsatından faydalanmak için son gün 31 Ekim.

  • Halkbankası Konut Kredisinde Erteleme Fırsatı

Bütçenize göre kredinizi kullanabileceğiniz ve ev sahibi olabileceğiniz Halkbank ertelemeli kredi veren bankalar arasında  konut kredisinde 3 ay erteleme fırsatı sunuyor. 100.000 TL’ye kadar kullanabileceğiniz kredide faiz oranı 120 ay için %0,95 oranında. Tahsis ücreti ise 500 TL. Daha detaylı bilgi ve başvuru Halkbank şubelerinde.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*