Enpara İhtiyaç kredisi Başvurusu

Enpara İhtiyaç kredisi Başvurusu -Finansbank’ın şubesiz bankacılık girişimi olan enpara, bir diğer adıyla masrafsız bankacılık olan enpara’da kredi başvurusu nasıl yapılır. Bilindiği gibi şubesi olmadığı için kredi ve kredi kartları başvuruları yapılmaktadır. Bu yazımızda detaylı olarak enpara kredi başvurusunu ele alacağız.

Şubesiz bankacılığın en güzel yanı işlemleri çabuk olması ve masraf oranlarının düşük olmasıdır. Enpara‘da ihtiyaç kredilerinden Dosya masrafı, Sigorta gibi masraflar alınmamaktadır. Bilindiği gibi bankalar her ne kadar masrafsız kredi dese de sigorta gibi isimler altında yine masraf almaktadır. Ancak enpara’da böyle bir durum yok, ne dosya masrafı nede sigorta masrafı çıkmamaktadır.

Şubesiz bankacılık olduğundan dolayıda şubeye gitmeye gerek kalmadan internet bankacılığı üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğer enpara müşterisi iseniz hesabınıza giriş yaparak ihtiyaç kredisi başvurusunu yapabilirsiniz. En az 1000 TL en fazla 30.000 TL ihtiyaç kredisi talep edebilirsiniz. Kredi notunuz yüksekse kredi başvurunuz onaylanır ve krediniz hemen hesabınıza aktarılır. Kredinizi aldıktan sonra yapmanız gereken tek şey taksitlerinizi zamanında ödemenizdir. Vade oranı 36 ay olup, kredi faizi dönemsel olarak değişmektedir.  enpara kredi hesaplama aşağıda ki forumdan yapabilirsiniz.

[kredi]

Eğer enpara müşterisi değilseniz, yine buradan enpara müşterisi değilim menüsünden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra enpara sizi müşterisi yapar, gerekli evraklar tanzim edilip hesabınız oluşturulduktan sonra krediniz kullandırılır. Enpara ihtiyaç kredisi başvuru ekranında ödeme planını ve faiz oranlarını görebilirsiniz.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Enpara Kredi Borcu Yapılandırma - Banka Kredi Notu

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*