Enpara EFT saatleri 2018

Enpara EFT Saatleri 2018 Kaça Kadar?

Enpara bilindiği üzere bankacılık sektörüne yeni bir bakış açısı getirdi. Yapılan işlemlerde ekstra bir ücret almaması yakın bir zaman olmasına rağmen en çok kullanılan bankalar arasında yer almasını sağladı. En para bilindiği üzere qnbfinansbank alt yapısını kullanıyor bu anlamda da birçok bankacılık işlemini internet üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Enpara kullanıcılarını en çok mutlu eden ise hangi işlemi yaparsanız yapın sizden herhangi bir nedenden dolayı ekstra bir ücret talep edilmiyor olması.

Enpara günümüz dünyasında bankacılığa başka bir bakış açısı getirdi dedik çünkü birçok banka yapılan işlemlerde ücret talep ediyor. Bu kendi şubeleri arasında olsa bile havale işlemlerinde 1 TL gibi bir ücret alınması demek. Ancak Enpara başka bir banka şubesine para göndermiş olsanız bile sizden para talep etmiyor.

Enpara son dönemlerde yeni bir hizmete daha imza atıyor ve kredi kartını da hizmete sokuyor. Müşterilerin kredi kartı beklemelerinin nedeni ise kredi kartında da kart ya da üyelik ücreti almıyor olması. Bankacılık işlemlerinde en çok tercih edilen ve yapılan işleme baktığımızda EFT’yi görebiliyoruz dolayısıyla bu işlemden para alınmamış olması da bu kartın tercih edilmesini biraz daha artırıyor.

Enpara şubesiz bankacılık işlemlerini kullanmakla birlikte en çok tercih edilen mobil bankacılık olarak biliniyor. Ancak yalnız EFT işlemleri için değil aynı zamanda kredi talebinde de müşterilerine yardımcı olabiliyor.

Makalemizin sonunda ise Enpara EFT saatleri 2018 yılını merak edenler için belirtecek olursak sabah saat 09:00 akşam ise 17:15 olarak belirlenmiş durumda. Enpara, para transferleri söz konusu olduğunda en çok tercih edilen bankalardan bir tanesi. İnsanlar gerek hesaplarından hesaplarına gerekse hesaplarından başka bir hesaba sorunsuz bir şekilde hizmet verebiliyor. Enpara sistemsel açıdan bakıldığında diğer bankalardan hiçbir farkı olmadığı görülüyor. İstediğiniz kadar EFT işlemini yapabiliyorsunuz ve yaptığınız hiçbir işlemde sizden ekstra bir ücret alınmıyor.

Enpara müşterilerinin EFT saatlerini geniş bir zamana yayıyor olması bir anlamda müşterilerinin de mutlu olmasına olanak sağlıyor. Şubesiz bankacılıktan EFT işlemlerinizde 10 dakikalık bir süre içerisinde gerçekleşiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*